Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

z ta zmianą auta to przegiąłeś!!! xenonow nie moge załozyc juz pisałem(nowa dokładka+ zderzak ze spryskami+ xenon) powinienes wiedziec ile to kosztuje:D. moze mam hopla na punkcie audi ale wszystko ma swoje granice. a moje lampy swieca tak: na dobrej i tej samej wysokosci ale lewa swieci od srodka do prawej krawedzi jezdni a prawa całkowicie w rów:/ wiec lewej połowy jezdni prawie nie widac jak jest ciemno. ........no to aso:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

micam,powiedz mi,skoro twierdzisz że masz prawidłowo ustawione to co Ci doradzą w ASO? nic poza wymianą lamp na nowe,przecież Oni ustawiają to na takich samych przyżądach jak w OSKP.

jeszcze jedna kwestia- znasz przeszłość auta? może ktoś przed Tobą wsadził lampę z anglika i dlatego takie hocki klocki?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie,.

MiCam, podjedź do diagnosty niech ci sprawdzi, pozdro

druga sprawą sie pochwalę ojcem bedę, drugi raz hehe, mam córke teraz syn mógłby być, MCM pozdro, odezwij sie jak będziesz w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu dawaj flaszkę to CI poradzę free;]

Oziu, a w ogóle to kiedy będziesz w Radomiu? Słuchajcie, może zrobimy w piątek spota na torze kartingowym - na automobilklubie. Ostatnio tam byłem. Jest promocja - 25 zł za 10 min jazdy. A tor jak wiadomo mamy fajny. Gokarty też dają radę.

fot-imageshackus-.jpg

Źródło: Tory wyścigowe w Polsce – gdzie można się pościgać? Ť AUTOKULT.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu dawaj flaszkę to CI poradzę free;]

Słuchajcie, może zrobimy w piątek spota na torze kartingowym - na automobilklubie. Ostatnio tam byłem. Jest promocja - 25 zł za 10 min jazdy. A tor jak wiadomo mamy fajny. Gokarty też dają radę.

chyba nie pojeździsz w piątek:cool:

Automobilklub Radomski

01.06.2012 (piątek) Kartingowe Mistrzostwa Polski

02.06.2012 (sobota) Kartingowe Mistrzostwa Polski

03.06.2012 (niedziela) Kartingowe Mistrzostwa Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu dawaj flaszkę to CI poradzę free;]

Oziu, a w ogóle to kiedy będziesz w Radomiu? Słuchajcie, może zrobimy w piątek spota na torze kartingowym - na automobilklubie. Ostatnio tam byłem. Jest promocja - 25 zł za 10 min jazdy. A tor jak wiadomo mamy fajny. Gokarty też dają radę.

http://s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/01/fot-imageshackus-.jpg

Źródło: Tory wyścigowe w Polsce – gdzie można się pościgać? Ť AUTOKULT.pl

cytryna będziesz po nim jeździł, czy gokartem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego kolegi syn będzie się ścigał w sobotę i w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie pojeździsz w piątek:cool:

Automobilklub Radomski

01.06.2012 (piątek) Kartingowe Mistrzostwa Polski

02.06.2012 (sobota) Kartingowe Mistrzostwa Polski

03.06.2012 (niedziela) Kartingowe Mistrzostwa Polski

Hmm, w takim razie pojeździmy w następny piątek. :wink:

Oziu, po prostu dawno nie widziałem Twojej gęby. Kiedy przyjedziesz na spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta przeszłoscia auta to cos moze byc. bo auto miało pierd... w prawy przedni błotnik i to moze uchwyty co lampe trzymają zlekka przygieło. a do diagnosty teez sie wybiore jak zjade na urlop.... kudłaty Ciebie tez odwiedze to odbiore co moje i odrazu pogratuluje flaczeczką:D:D pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym tu dyskutować, pierwsze co powinieneś zrobić to jechać do OSKP i ustawić światła na przyrządach,pisałes że ustawione:facepalm:

1. Koledzy potrzebny mi jakis ktoś kto ogarnia lampy samochodowe! a mianowicie światła w mojej a4 swiecą w rów. niby wszystko jest ustawione ale jak dla mnie to jest do du... moze macie jakiegoś magika????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie,.

MiCam, podjedź do diagnosty niech ci sprawdzi, pozdro

druga sprawą sie pochwalę ojcem bedę, drugi raz hehe, mam córke teraz syn mógłby być, MCM pozdro, odezwij sie jak będziesz w pl

siema odzywam sie bo jestem w PL :wink: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym tu dyskutować, pierwsze co powinieneś zrobić to jechać do OSKP i ustawić światła na przyrządach,pisałes że ustawione:facepalm:
1. Koledzy potrzebny mi jakis ktoś kto ogarnia lampy samochodowe! a mianowicie światła w mojej a4 swiecą w rów. niby wszystko jest ustawione ale jak dla mnie to jest do du... moze macie jakiegoś magika????

byłem w SKP!!! ale na tym ustrojstwie to oni sprawdzają czy w poziomie swieca i ustawili . ten wynalazek nie pokazuje ze swiatła swiecą za bardzo w którąś ze stron!!! a o to mi sie rozchodzi!!!!:D smigne do innego SKP i zobaczymy czy cos znajdą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w SKP!!! ale na tym ustrojstwie to oni sprawdzają czy w poziomie swieca i ustawili . ten wynalazek nie pokazuje ze swiatła swiecą za bardzo w którąś ze stron!!! a o to mi sie rozchodzi!!!!:D smigne do innego SKP i zobaczymy czy cos znajdą!!

o czym Ty piszesz człowieku!!! Czy wiesz co to by się działo gdyby tylko światła w poziomie ustawiali? Po to masz w lampach regulację zakresu poziomego i pionowego żeby było jak należy. Albo jakiś nieudacznik Ci to ustawiał, albo wcale nie miałeś ustawianych tych świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w piątek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i o której?

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

ktoś z Was posiada jakieś bilety na mecze Euro? ja mam na mecz otwarcia:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w piątek :wink:

Mam rozumieć, że przyjedziesz?

Oziu, Ty też przyjedziesz?

Czy to znaczy, że mam się szykować na piątek? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...