Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio takim pędzidłem miałem okazję pojeździć. To moja pierwsza przygoda z krosem. Zabawa przednia. :kox:

367.jpg

<br /><br />

368.jpg

<br /><br />

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie mam sprysków:/ lipa...

wszystko jest do zrobienia:naughty:

Opublikowano

Zna ktoś jakiegoś dobrego radcę prawnego, do którego można się wybrać na poradę?

Opublikowano

Panowie rano zastałem samochód bez dekielków na felgach, w zeszłym miesiącu zajeba... mi zaślepki sprysków a dziś te dekielki. Gdzie na Radomiu kupię takie dekielki??

scaled.php?server=137&filename=p5060017c.jpg&res=landing

Opublikowano

mam koleżankę w Wawie, jest radca prawnym w Ratuszu, laska niezła:slina::slina::slina:

Opublikowano
mam koleżankę w Wawie, jest radca prawnym w Ratuszu, laska niezła:slina::slina::slina:

Laska mówisz? :kox:

Wolałbym jednak kogoś z Radomia - chciałbym mieć z tym kimś stały kontakt.

Opublikowano
Panowie rano zastałem samochód bez dekielków na felgach, w zeszłym miesiącu zajeba... mi zaślepki sprysków a dziś te dekielki. Gdzie na Radomiu kupię takie dekielki??

http://desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=p5060017c.jpg&res=landing

łapy up***dalać po samych jajach:kwasny: szukaj po allegro, bo tak to raczej cieżka sprawa, chodliwy towar te dekielki, widuję codziennie B5 na tych felgach tez bez dekielków.

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

tu masz ,chyba takie jak u Ciebie

AUDI S-LINE dekielki 147mm (2358323945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

A wszystko dlatego, że tutaj jeszcze trochę brakuje pracodawców: http://www.cozadzien.com.pl/img/zdjecia/8_budynki/_big/rejon_inwestycyjny_-_wosniki.jpg?1334663514691

rejon_inwestycyjny_-_wosniki.jpg?1334663514691

Ale ja jestem dobrej myśli - widzę, że wszystko zmierza ku dobremu. :thumbup1:

Opublikowano

co to za budynki,tam daleko po prawej?

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
co to za budynki,tam daleko po prawej?

Z tego co mi wiadomo to dawno temu, za czasów PRLu to były jakieś masarnie czy coś takiego. Teraz zdaje się, że jest to podzielone na klitki i wynajmowane.

A tu po prawo, przy DHLu, ten pusty plac na zdjęciu wygląda teraz mniej więcej tak:

080.jpg

100.jpg

Opublikowano
  • Autor

MTS stawia te hale :?: :naughty:

Opublikowano
MTS stawia te hale :?: :naughty:

Podobno. :wink:

Opublikowano
co to za budynki,tam daleko po prawej?

Z tego co mi wiadomo to dawno temu, za czasów PRLu to były jakieś masarnie czy coś takiego. Teraz zdaje się, że jest to podzielone na klitki i wynajmowane.

jaka to jest ulica,Hodowlana?

Opublikowano

jaka to jest ulica,Hodowlana?

Tak, Hodowlana. Teraz będą ją przedłużać, bo miasto sprzedaje działki pod kolejne fabryki.

Opublikowano

to już wiem co tam było:decayed:

Opublikowano
to już wiem co tam było:decayed:

Rozwiń myśl (?)

Opublikowano

chlopaki to wiecie kto w radomiu lub okolicach zna sie i potrafi sprawdzic te lampy??????? czy zostaje mi serwis?

Opublikowano
chlopaki to wiecie kto w radomiu lub okolicach zna sie i potrafi sprawdzic te lampy??????? czy zostaje mi serwis?

Ja nie mam pomysłu. Odsyłam do ASO.

Opublikowano

ja nie bardzo jarzę o co ci chodzi z tymi lampami,skoro masz dobrze ustawione. Tak jak napisałem wcześniej,ładuj ksenon i będzie lepiej, albo......zmień auto:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.