Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może i ja dam radę... wreszcie...

Jakieś Audi będą? :D

wystarczy jak Twoją "zarżniemy":grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakieś Audi będą? :D

Jeszcze nie wiemy - czekamy na odpowiedź mcm'a i Ozia. Aha, no i pamiętaj, że jak przyjeżdżasz do nas na spota pierwszy raz to musisz dać ujeździć swoją eSę tomaszowi. :naughty:

Opublikowano

Tomasz ujeżdża wszystkie "pierwsze" pojawiające się na spocie? Dobrze wiedzieć,przyjadę bez dziewczyny:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak zwykle w piątek :wink:

Mam rozumieć, że przyjedziesz?

no zamierzam się wybrać :decayed:
Opublikowano

Aha, no i pamiętaj, że jak przyjeżdżasz do nas na spota pierwszy raz to musisz dać ujeździć swoją eSę tomaszowi. :naughty:

eSa to moja druga Żona...

Żonę pożyczam tylko Żonie... czasami...

Także podchodząc filozoficznie do tematu... żebyś tomaszu pojeździł moją eSą - musiałbyś zostać moją żoną, a ja jestem 100% hetero - ba - brzydzi mnie widok par gay'ów, więc nie dam się namówić na jakikolwiek związek ;)

Opublikowano
  • Autor

Tomek cie tak zakreci ze się mu jeszcze oswiadczysz :decayed::naughty:

Opublikowano
Tomek cie tak zakreci ze się mu jeszcze oswiadczysz :decayed::naughty:

i będziecie się razem wozić po mieście Esą:grin:

Opublikowano

Hehehe....

Jeździć nie dam, ale możesz tomaszu systematycznie dokładać się do paliwa...

(ostatnio zrobiłem na baku 197 kilometrów)

Cieszę się,że doszliśmy do konsensusu...

Na spocie podam dane, to ustawisz sobie na koncie zlecenie stałe...

aaaa... byłbym zapomniał - producent zaleca PB 98....

Opublikowano

Aha, no i pamiętaj, że jak przyjeżdżasz do nas na spota pierwszy raz to musisz dać ujeździć swoją eSę tomaszowi. :naughty:

eSa to moja druga Żona...

Żonę pożyczam tylko Żonie... czasami...

Także podchodząc filozoficznie do tematu... żebyś tomaszu pojeździł moją eSą - musiałbyś zostać moją żoną, a ja jestem 100% hetero - ba - brzydzi mnie widok par gay'ów, więc nie dam się namówić na jakikolwiek związek ;)

Jak już tak w filozofię wchodzimy to - może się okazać tak, że Żona Cię zdradzi, a raczej Ty Jej nie upilnujesz... :whistling::decayed:

No to co, do piątku, tak? :naughty:

Opublikowano
Może i ja dam radę... wreszcie...

Jakieś Audi będą? :D

streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga?

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl

Opublikowano

byłem w SKP!!! ale na tym ustrojstwie to oni sprawdzają czy w poziomie swieca i ustawili . ten wynalazek nie pokazuje ze swiatła swiecą za bardzo w którąś ze stron!!! a o to mi sie rozchodzi!!!!:D smigne do innego SKP i zobaczymy czy cos znajdą!!

o czym Ty piszesz człowieku!!! Czy wiesz co to by się działo gdyby tylko światła w poziomie ustawiali? Po to masz w lampach regulację zakresu poziomego i pionowego żeby było jak należy. Albo jakiś nieudacznik Ci to ustawiał, albo wcale nie miałeś ustawianych tych świateł

z tym nieudacznikiem to moze cos w tym jest:/ sprawdze u kogos innego. bede wiedział kogo omijac:D dzieki

Opublikowano
Może i ja dam radę... wreszcie...

Jakieś Audi będą? :D

streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga?

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl

To nie moja... Jest jeszcze jedna czarna zarejestrowana,chyba z komisu swisscar... Widziałem ją niedawno pod MOPS'em :) i jeszcze jedna w komisie yellowcar granatowa... Podobno jest jeszcze jakaś na czarnych kołach... - ale czy to esa- nie wiem - ja jej nie widziałem... Moja wyróżnia się czarnymi relingami, lusterkami i obramowaniami szyb i jest na standardowych avusach 18"

Opublikowano

streetrace może jakaś wspólna sesja furek s4 vs s-line?

Opublikowano

widziałem kiedyś granatowe S4 jak tankowała gaz na Warszawskiej

Opublikowano

a ja widziałem m3 też jak tankowała gaz

Opublikowano
Może i ja dam radę... wreszcie...

Jakieś Audi będą? :D

streetrace to twoja stała wczoraj pod lidlem na struga?

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Nowy wzór pasów bezpieczeństwa - PaczTo.pl

To nie moja... Jest jeszcze jedna czarna zarejestrowana,chyba z komisu swisscar... Widziałem ją niedawno pod MOPS'em :) i jeszcze jedna w komisie yellowcar granatowa... Podobno jest jeszcze jakaś na czarnych kołach... - ale czy to esa- nie wiem - ja jej nie widziałem... Moja wyróżnia się czarnymi relingami, lusterkami i obramowaniami szyb i jest na standardowych avusach 18"

to pewnie była ta o której piszesz czarna S4 na czarnych walcach z parapetem srebrnym :decayed: z literka "L" na tablicach WR

Opublikowano

Tankujcie gaz i przyjeżdżajcie w piątek. :kox:

Opublikowano
streetrace może jakaś wspólna sesja furek s4 vs s-line?

Spoko... Pisz na prv to sie jakos ustawimy

BTW - wszystko sie zgadza, tylko nie mam czarnych felg i srebrnego parapetu

Opublikowano

może i ja będe, pod fregatą????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.