Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w piątek przyjeżdża ktoś na strefę kibica pod M1?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej nie warto,pewnie będzie tam jeden wielki chlew jak to zwykle na takich spędach bywa

Opublikowano

to lipa zostaje samo allegro, a pod m1 bedą pewnie lepsze hard cory

Opublikowano
raczej nie warto,pewnie będzie tam jeden wielki chlew jak to zwykle na takich spędach bywa

Myślę, że się mylisz. Jak była kiedyś strefa kibica na placu Jagielońskim to było spoko. Atmosfera fajna.

Opublikowano
raczej nie warto,pewnie będzie tam jeden wielki chlew jak to zwykle na takich spędach bywa

Myślę, że się mylisz. Jak była kiedyś strefa kibica na placu Jagielońskim to było spoko. Atmosfera fajna.

Mysle że nie,byłem tam 4 lata temu,owszem w trakcie meczu, samej strefie tam gdzie porządku pilnowała ochrona było spoko lecz po meczach,poza strefą już nie tak fajnie. Na których meczach tam byłeś?

Opublikowano

Mysle że nie,byłem tam 4 lata temu,owszem w trakcie meczu, samej strefie tam gdzie porządku pilnowała ochrona było spoko lecz po meczach,poza strefą już nie tak fajnie. Na których meczach tam byłeś?

Polska-Niemcy, a drugiego nie pamiętam. To mówisz, że wdałeś się w jakąś bójkę? :decayed:

Opublikowano

Mysle że nie,byłem tam 4 lata temu,owszem w trakcie meczu, samej strefie tam gdzie porządku pilnowała ochrona było spoko lecz po meczach,poza strefą już nie tak fajnie. Na których meczach tam byłeś?

Polska-Niemcy, a drugiego nie pamiętam. To mówisz, że wdałeś się w jakąś bójkę? :decayed:

Staram się omijać z daleka takie atrakcje,ale widziałem jak gówniarstwo się zachowywało po zakończeniu (tłuczenie butelek,rozbijanie szyb na przystankach etc) . Myślę że teraz może być podobnie.

Na szczęście mecz otwarcia obejrzę sobie live:kox: , pozostałe gdzieś w miłym towarzystwie,w bezpiecznym miejscu:wink:

Opublikowano
mecz otwarcia obejrzę sobie live:kox:

Ja niestety nie mam takiej możliwości, dlatego pójdę z kumplami do strefy kibica, albo zamelinuję się u kogoś, kto ma duży tv i dużo piwa. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jutro w Wawie się bawię :naughty:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

strefa kibica pod pałacem lub w brzydka pogodę TV 47" i dużo "zimnych napojów" w lodówce :decayed:

Opublikowano
i dużo "zimnych napojów" w lodówce :decayed:

Osz ty. :kox:

Opublikowano

Ruszam na mecz

POLSKA !!!

:kox::kox::kox:

Opublikowano

No to chłopaki, wuwuzele w dłoń i miłego oglądania!

:kox:

orzel.JPG

Opublikowano

nie wiem jak w Radomiu, ale w Wawie strefa kibica mega kox , piwo,żarcie,fajne dziewuchy:kox::kox::kox:

spadamy na stadion:banan:

Opublikowano

Ja kibicowałem u sąsiada. Czuję niedosyt po tym meczu, ale nie jest źle. Martwi mnie tylko, że Rosjanie powalili Czechów 4:1. :kwasny:

Opublikowano

Ruskie postraszyły to fakt

Opublikowano
Ruskie postraszyły to fakt

Dobrze powiedziane.

Opublikowano
  • Autor

z Czechami możemy wygrać tylko jeśli będziemy grac cały mecz jak te pierwsze 15 minut z Grekami ale z Ruskimi chyba szans nie mamy :decayed:

Opublikowano
z Czechami możemy wygrać tylko jeśli będziemy grac cały mecz jak te pierwsze 15 minut z Grekami ale z Ruskimi chyba szans nie mamy :decayed:

Nie pierdul. :wink:

Opublikowano

Martwi mnie to że ruscy dopiero się rozkręcają:naughty:

ciekawe jak dziś Hiszpania z Włochami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.