Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

(...) ale widać,nawet po Twoich wypowiedziach że to społeczeństwo lubi być walone w tyłek, siedzieć i biernie przyglądać się jak nasze podatki układowo lądują nie tam gdzie trzeba:kwasny:

Kali, już trochę przeginasz. Mam wrażenie, że to Ty "siedzisz i biernie przyglądasz się", a dodatkowo jeszcze się wkurwiasz na wszystko dookoła. Przecież po to jesteśmy w UE, żeby można było podróżować i osiedlać się tam, gdzie Ci się to podoba, więc co Cię tu trzyma?

Też mi się nie podoba system, jaki u nas funkcjonuje, ale narzekaniem na pewno go nie poprawię. Za to czerpię satysfakcję z drobnych rzeczy, które przyczyniają się do poprawy standardu życia mojego i otoczenia w którym żyję. Proponuję na początek przestać wymagać i samemu coś zrobić dla kraju. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po to jesteśmy w UE, żeby można było podróżować i osiedlać się tam, gdzie Ci się to podoba, więc co Cię tu trzyma?

:wink:

no tak, a jak nie byliśmy w UE to ktoś Ci zabraniał podróżowania:facepalm:

otwórz oczy na to co się dzieje dookoła,chyba że też jesteś jednym z tych którzy tylko widzą koniec swojego nosa.

aa, i nie wymagam tylko działam,jutro mam kontrole w pewnej firmie która na 18 osób pracujących, legalnie zatrudnia tylko 2, i z tym trzeba robić porządek w tym naszym europejskim kraju:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, a jak nie byliśmy w UE to ktoś Ci zabraniał podróżowania:facepalm:

Niby nie, ale było to trudniejsze niż teraz.

otwórz oczy na to co się dzieje dookoła,chyba że też jesteś jednym z tych którzy tylko widzą koniec swojego nosa.

Dbam o swoje interesy, ale na pewno nie jestem egoistą. Raczej bliżej mi do altruizmu, co niestety ludzie często wykorzystują na moją niekorzyść.

aa, i nie wymagam tylko działam,jutro mam kontrole w pewnej firmie która na 18 osób pracujących, legalnie zatrudnia tylko 2, i z tym trzeba robić porządek w tym naszym europejskim kraju:naughty:

Popieram! Przez szarą strefę uczciwi podatnicy muszą płacić więcej niż powinni. Niestety pewnie jeszcze długo się to nie zmieni, bo przez to, że ZUS jest złodziejski to tworzy się błędne koło, ale trzeba docierać do świadomości ludzi i oby szara strefa się kurczyła.

Czyli jak rozumiem pracujesz w US, tak? :naughty: Który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuźwa to i za abonament rtv kolega będzie sprawdzał :grin:

Nie no ale tak serio to własnie takie firmy co na czarno zatrudniaja to :dziura: albo przykład prosty kierowcy zawodowi tirów np mam brata i szwagra zarobki około 5 tys zł a na papierze najniższa krajowa a prosto policzyć ile na samo żarcie wydadzą w trasie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuźwa to i za abonament rtv kolega będzie sprawdzał :grin:

spokojnie,ja też nie płacę abonamentu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na to wszystko jest jeden bardzo trafny cytat" W życiu są dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki".....Benjamin Franklin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zastanawiam się czy nie zostać alkoholikiem. :eusathink:

był taki kawał o Jasiu co chciał zostać menelem :wink:

Żart Bałtroczyka o Jasiu (Menelu) - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadacie w sobotę ?

to ten zlot bmw?

przypuszczam że tak a ja mam turne rodzinne po śląsku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jak piesi chodza sobie swobodnie po jezdni i kazdy ich przepszcza ,kiedy u nas bedzie taka kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzim, podjedź pod Stokrotkę na Grzecznarowskiego od strony targu - zobaczy jaka tam jest kultura w stosunku do pieszych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak symulacja programu na prawko :polew:

u nas za drogie paliwo i za dużo by spalili :whistling:

podobnie jak pojadę do Niemiec do siostry mieszka w małym miasteczku przechodząc obok przejścia zatrzymują się samochody przez pierwsze dni miałem bekę ale sam coś się nauczyłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...