Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie byłem,ale znajomi tam śmigają często,podobno w miarę ok,nowo wyremontowany .

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pilica w białobrzegach ,czysciuko schludnie BAR i takie tam kibelki przebieralnie prysznice , wytyczona zatoczka dla dzieciaków ,ratownicy ,parking, za***isty dojazd z radomia 32 km po dobrej drodze ,byłem w sobote i niedziele ,polecam oczywiscie za free

Opublikowano
pilica w białobrzegach ,czysciuko schludnie BAR i takie tam kibelki przebieralnie prysznice , wytyczona zatoczka dla dzieciaków ,ratownicy ,parking, za***isty dojazd z radomia 32 km po dobrej drodze ,byłem w sobote i niedziele ,polecam oczywiscie za free

otóż to :thumbup1:

Opublikowano

ja byłem w jastrzębiu i jest spoko jeżeli chodzi o wodę, jeżeli o infrastrukturę to chała... :)

musze sprobowac tych białobrzeg nigdy nie byłem

Opublikowano

Pogoda daje popalić. Jest jeszcze jakiś zalew w Toporni, koło Przysuchy. Podobno nawet kiedyś się tam kąpałem, chociaż tego nie pamiętam. :decayed: Jutro jadę do Przysuchy, więc zerknę jak to wygląda.

A jeśli chodzi o Pilicę w Białobrzegach to kąpielisko jest tam przy starym moście? Nigdy tam nie byłem, ale pamiętam, że fajnie to miejsce wyglądało, patrząc z trasy.

Opublikowano

tak,ze starego mostu widać kąpielisko

Opublikowano

A swoją drogą,wstyd że w takim Radomiu nie ma żadnego odkrytego basenu:thumbdown:

W Radomiu są Borki. Kiedy ostatnio tam byłeś? Kąpielisko może i nie jest duże, ale jest ok. :thumbup1:

A swoją drogą to kiedyś robiłem nocne zdjęcia na Borkach:

IMG_0868.jpg

Zach_d_1.jpg

Zach_d_2.jpg

Zach_d_3.jpg

Szkoda, że brakuje kasy na porządną infrastrukturę. Chociaż plany są - zalew na Borkach, razem z Piotrówką (tam teraz archeolodzy kopią doły :decayed: ) ma wchodzić w skład Parku nad Mleczną:

park%20mleczna.jpg

park%20mleczna_2.jpg

park%20mleczna_4.jpg

park%20mleczna_5.jpg

park%20mleczna_6.jpg

park%20mleczna_7.jpg

park%20mleczna_8.jpg

Źródło: Sztuka Architektury

A to obiekt sportowo-rekreacyjny, który ma powstać na Borkach przy Gromadzie:

duze_osrodek_borkix.jpg

Oby szybko go wybudowali, bo tam gdzie teraz chodzę na badmintona to klima z recepcji dmucha ciepłym powietrzem na halę. :grin:

Opublikowano

u mnie w pracy wiatraki idą jak świeże bułeczki pamiętam chyba 2 lata temu wymiotło cały zapas w mieście w tydzień :polew:

Opublikowano
u mnie w pracy wiatraki idą jak świeże bułeczki pamiętam chyba 2 lata temu wymiotło cały zapas w mieście w tydzień :polew:

Też to pamiętam - do tej pory nie mam wiatraka. :grin:

Opublikowano

A swoją drogą,wstyd że w takim Radomiu nie ma żadnego odkrytego basenu:thumbdown:

W Radomiu są Borki. Kiedy ostatnio tam byłeś? Kąpielisko może i nie jest duże, ale jest ok. :thumbup1:

Masz na myśli to bajoro z brudną wodą do którego podobno wpływaja od czasu do czasu ścieki? :facepalm: dziękuję,ale raczej tam do wody nie wejdę,nie mówiąc o dzieciakach.

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

u nas w biurze na szczęście wstawili klimatyzator:JC_fan: muszę sobie taki sprawić do domu bo się nie da żyć

Opublikowano

Masz na myśli to bajoro z brudną wodą do którego podobno wpływaja od czasu do czasu ścieki? :facepalm: dziękuję,ale raczej tam do wody nie wejdę,nie mówiąc o dzieciakach.

Borki do najczyściejszych może nie należą, ale trochę przesadziłeś z tą opinią. W tym roku Borki są dopuszczone do kąpania. :wink:

"Radomski Sanepid zbadał stan zalewu na Borkach i w Jedlni Letnisko. Pracownicy Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Radomiu próbki z zalewów pobrali 12 czerwca. Wyniki okazały się pozytywne. Do kąpieli dopuszczono kąpielisko "Borki" w Radomiu przy ul. Krasickiego i ul. Bulwarowej oraz zalew "Siczki" w Jedlni Letnisko przy ul. Nadrzecznej."

Źródło: Wiadomości z regionu Radomskiego Można się już kąpać, ale nie wszędzie (AKTUALIZACJA) - Region - Co za dzień

Opublikowano

Kolego,zamiast tutaj "rzucać" cytaty rusz tyłek i sprawdź jak to wygląda w rzeczywistosci. Moi znajomi z pracy ostatnio toczyli takową dyskusję i większośc z nich te "Twoje" Borki odradzali, a to że sanepid dopuścił kąpielisko to jest inna historia. próbki pobiera się w danej chwili a następnego dnia w wodzie może być już szambo. Powiesz pewnie,że ludzie się tam kąpią to jest w porządku- owszem, ludzie nie mając wyboru wejdą do każdego ścieku byle było by chłodniej nie zważając na konsekwencję. Proponuję Ci jechac nad te Borki czy Siczki,zobaczyć jak wyglada ta woda i zastanów się czy pozwolił byś swoim dzieciom zanurzyć się w tym łajnie:naughty:

Opublikowano

Dobrze kolega Kali prawi.Ja w niedziele lecę nad Pilice chyba do Białobrzeg a z tymi akwenami typu Borki lub Siczki to jak co roku drugi tydzień wakacji i zakaz min że od temperatury wszystko w wodzie kwitnie:kwasny:

Opublikowano

Kali, napiąłeś się za bardzo. :decayed: Ja Ci nie każę się kąpać na Borkach. Sam się w nich nie wykąpię, bo wiem, że są zaniedbane, podobnie jak Siczki, czy Domaniów. :wink: Ale nazywania ich ściekami albo łajnem nie rozumiem. :co:

W ogóle zauważyłem, że wszystko lubisz obrzucać "łajnem". :decayed:

Opublikowano

To po jakiego grzyba rzucasz propozycję skoro sam byś tam się nie popluskał? Ja stwierdziłem fakt że Radom nie ma basenu odkrytego a Ty piszesz o jakiś tam Borkach . A rzeczy nazywam po imieniu,łajno to łajno:kox:

Opublikowano

idzie burza chyba trzeba auto schować na parkingu w GSie :decayed: bo jak gradem przypikuje to tylko się pochlastać :wink:

Opublikowano

Kali, o Borkach napisałem, bo wiem, że w tym roku są dopuszczone do kąpania. A jeśli chodzi o odkryty basen to rzeczywiście w Radomiu nie ma. Za to jest w Skaryszewie w Cyganerii. :wink4:

Opublikowano

w skaryszewie jest duzo rzeczy i będzie jeszcze więcej bo w końcu bożenna pacholczak pierwsza dama sejmiku mazowieckiego z tamtąd pochodzi buahahahah

Opublikowano

A, to dlatego tego konia trojańskiego postawili w skaryszewskim rynku. :decayed:

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.