Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie to takie spadochrony pierdyknęli na tym bloku,w Radomiu?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy jak wy mało wiecie!!!! tu moge zabłysnąć i wam wyjasnic dlaczego tak a nie inaczej docieplają te bloki i kladą w taki dziwny sposób kolor :D juz mowie. ta farba jak to ktoś nazwał to nie tylko farba ale i drobne kamyki. i jak sie kladzie taki bajer na scianie to trzeba to robic szybko bo bo pod wpływem temperatury szybko wysycha!!! na małych scianach jest to prostsze ale na takich molochach uzywa sie takich chwytów jak rózne wzorki zeby był czas piwko walnąc i sobie odpocząc. ( łądniej wygląda jakis domek lub kółko niz jakis 4 metrowy blin na scianie bo komuś słonce zważyło ten kolor i nie zdąrzył tego zatrzeć) cos wiem na ten temat bo robiłem w tym fajansie 3lata. jak ktos sie bedzie budował to moge podrzucic mu dobrą ekipe:D mam nadzieje ze pomogłem rozwiać wszelkie zagwostki i wątpliwosci !! pozdro!!! :D koncze mój monolog!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micam, na to bym nigdy nie wpadł. :grin: Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. :facepalm:

Kali, te spadochrony to znalazłem w Internecie. Mam nadzieję, że nie zobaczę takich w Radomiu. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, te spadochrony to znalazłem w Internecie. Mam nadzieję, że nie zobaczę takich w Radomiu. :doh:

szkoda, bi już bym darł łacha:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bi już bym darł łacha:kox:

Skoro tak bardzo chcesz drzeć łacha to możesz na tym:

68188cb24b707600med.jpg

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. :facepalm:

te kolory wybiera inspektor nadzoru budowlanego lub zarządca nieruchomosci.. .... im jasniejszy kolor tym taniszy bo mniej pigmentu który jest w hu... drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej powinny te bloki ładniej wyglądać. :)

Nowocześnie i estetycznie wygląda elewacja w kolorze białym. Biel może być lekko złamana szarością. Np. takie coś:

images?q=tbn:ANd9GcQwumqjBCxh7MEVh92_U6p8jlslZy0FZc1fdlJNNWjwKBfr8vCzKjAxAZem

Albo blok przy ul. Sedlaka w Radomiu:

sedlaka-opis-02.jpg

Czy to tylko ja mam takie zboczenie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy na jakie kolory będzie świecić nowe centrum metropolii

fontanny_radom.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie będą kolory, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą. :wink:

1055347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fontanny były dosyć mocno charakterystycznym punktem miasta Nie masz innego zarysu bo jakoś mi sie to nie widzi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci ludzie mają w głowach? nie zdziwił bym się jakby jeszcze kotletów nasmażyła dla pozostałych dzieciaków:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula w łeb to mało , co za brak mi słów , do wiezenia ja i rozgłosnic za co siedzi szmata, tam by sie nia zajeli odpowiednio bo zabic takie scierwo to malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany

Szukam auta dla żonki, musi być diesel, automat, minimum 5 osobowy, cena 16-17 tysi max, jeśli ktoś ma coś godnego polecenia proszę na PW. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, fontanny będą. A nawet zapowiadają się całkiem fajnie. :wink:

http://www.cozadzien.pl/img/zdjecia/8_budynki/_big/model_100_22.jpg

z tego rzutu wygląda lepiej

zobaczcie jak ma uchylne okno koleżanka czy to jakiś nowy patent? czy kompletny idiota wstawiał...

Okno.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam pytanko chce wymienić FIS w moim Audi i potrzebuje dobrego magika do tego w miare przystępnej cenie, jesli znacie takiego gościa prosiłbym o jakieś na miary na niego. Pozdrawiam

ale masz juz nowego fisa to mam ,magika który ci to zamieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...