Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

W Austrii również, jeszcze nie zdążysz wejść na przejście a kierowcy już się zatrzymują. U nas niestety jeszcze panuje świadomość, jadę autem-jestem panem i władcą:wink: , miejmy nadzieję że naród korzystając z możliwości swobodnego podróżowania po świecie:cool: się czegoś nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

nie wspomnę o jeździe rowerem po radomskich ulicach to dopiero wyzwanie:suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspomnę o jeździe rowerem po radomskich ulicach to dopiero wyzwanie:suicide_anim:

Ale babola strzeliłeś.:doh: Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. :wink:

Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz czyli czyj? Ja na tym torze byłem już kilka razy. Osobiście wolę Automobilklub, ale tam też można się trochę pobawić, tym bardziej jak się idzie z fajną ekipą. Ogólnie tor bardziej się sprawdza zimą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszej ekipy:wink:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Dojcze postrzelali sobie do Greków:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszej ekipy:wink:

Zapewne chodzi o komentarz od "borzowporzo"? Jest właśnie taki w Twoim stylu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspomnę o jeździe rowerem po radomskich ulicach to dopiero wyzwanie:suicide_anim:

Ale babola strzeliłeś.:doh: Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. :wink:

Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę..

ta głownie po centrum jest rewelacja łącznie z żeromka po kocich łbach... kilka razy w tygodniu mam przyjemność

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

tor mam po drugiej stronie ulicy ale po komentach to moge podjechać na kanał który wykorzystuje obok budynku od lat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto69, masz problem ze snem?:grin:

co do ścieżek rowerowych,to ponoć tylko jedna w Radomiu jest ukończona,na osiedlu Południe,pozostałe kończą się w :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ścieżek rowerowych,to ponoć tylko jedna w Radomiu jest ukończona,na osiedlu Południe,pozostałe kończą się w :dziura:

Podobnie jak autostrady. Ale i tak mamy się czym pochwalić w porównaniu do innych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...