Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zaraz przejdę się tez do nich to jest pod 118 ostatni blok na żeromce

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

byłem przed chwila cyfry ma kosmiczne w porównaniu z tym janserwis tylko strojenie 20 zł

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój kolega ma na 7 przy serwisie seata w radomiu ,sb radia ze strojeniem antenami

Opublikowano

Ale kox. :kox: Aż zachciało mi się mieć własny domek, właśnie z takim garażem. :decayed:

cd1.jpg

Źródło: Cardok

Opublikowano

wczoraj był dzień bez samochodu przed teatrem mieli znów to volvo co wsiada się i robi niby dachowanie za późno podjechałem bo zwijali się. Dobra jazda może być...

Opublikowano
wczoraj był dzień bez samochodu przed teatrem mieli znów to volvo co wsiada się i robi niby dachowanie za późno podjechałem bo zwijali się. Dobra jazda może być...

O kurde, a ja samochodem wczoraj jeździłem. :facepalm: Ale to tylko dlatego, że mam małe dziecko. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu to było w sobotę ale to szczegół ...

Opublikowano
Tomaszu to było w sobotę ale to szczegół ...

O kurde, w sobotę też jeździłem samochodem. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Audi 1.8T 150 KM Stan Wzorowy Radom ? Tablica.pl

Jesli ktoś byłby zainteresowany

skasuj to bo zaraz będziesz miał problemy za próbę ominięcia regulaminu :whistling:

Opublikowano

skasuj to bo zaraz będziesz miał problemy za próbę ominięcia regulaminu :whistling:

No przecież w wątkach spotowych to można wklejać co się chce. :wink:

Opublikowano
Audi 1.8T 150 KM Stan Wzorowy Radom ? Tablica.pl

Jesli ktoś byłby zainteresowany

kto teraz jeździ a4b5 z nas forumowiczów hehehhehe
Opublikowano

patrząc na podpisy to jeszcze ktoś jeździ:wink:

Opublikowano

w niedziele spotkałem koleżkę ma granatowego 2.8 na glebie ale auto odkupił od wujka czy coś takiego mówiłem mu o stronie na starych radomskich blachach bez literki jeszcze, może dołączy...

Opublikowano

wujek kolegi również może dołączyć:wink:

Opublikowano

jak stanąłem obok swoją kozą to różnica z 7 cm prześwitu :kox:

Opublikowano
patrząc na podpisy to jeszcze ktoś jeździ:wink:

od 5 lat niezmiennie B5 avant :git:

Opublikowano

Zamieniłem dzisiaj BMW E32 na motocykl. Ale jestem czub. :doh:

Opublikowano
  • Autor
Zamieniłem dzisiaj BMW E32 na motocykl. Ale jestem czub. :doh:

jaki moto ? czubie :decayed:

Opublikowano

jaki moto ? czubie :decayed:

To takie cuś jest. Yamaha Thundercat 600. To mój pierwszy motocykl, więc będę się bał jeździć. :decayed:

web5.jpg?w=600

Opublikowano
  • Autor

ja na wiosne kupuje cos na dwóch kołach :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.