Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie 3 litry, bardzo fajnie się jeździ a przesiadka była z 2.0 90km także różnica w jeździe jest ogromna.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie tak.U mnie tylko 1.8 szału nie ma pocieszyła by mnie chociaż literka T ale i tak ciesze się z tego co jest bo znam historie auta: Punk:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Opublikowano
kilka stron wcześniej któryś mówił że ma kolegę z olejami

to ja mam tego kolegę z olejami, ale niestety ten olej do Tipa tylko ori z serwisu lub od producenta skrzyń biegów,.

Opublikowano

Dwie ruły = przyjemny wóz. :wink:

Opublikowano

zapraszamy na spota, może wreszcie bedzie kilka :a4fan:

Opublikowano
Dokładnie 3 litry, bardzo fajnie się jeździ a przesiadka była z 2.0 90km także różnica w jeździe jest ogromna.

Ale kominy masz większe niż w S4, co to jest ? Miltec?

Opublikowano

:jerk:

jest motocykl:kox:

Opublikowano

Ja w sumie też dwukołowca posiadam :wink:

Opublikowano
:jerk:

jest motocykl:kox:

No a gdzie zdjęcia? :naughty:

Opublikowano

soon:naughty:

Opublikowano

No to czekamy. Ale model chociaż podaj. :naughty:

Opublikowano

Yamaszka Fazer 2003r:kox:

Opublikowano

No to klub Yamahy możemy zakładać. :kox:

Opublikowano
No to klub Yamahy możemy zakładać. :kox:

to też się zapiszę:P

Opublikowano
Yamaszka Fazer 2003r:kox:

1000??? czy 600??? jak ta pierwsza to Gratki:kox:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

a tak nawiasem mały spocik dziś był pod Fregatą były dwie :a4fan::wink:

Opublikowano

no no : Thumbup:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

: A4fan:: A4fan:

Opublikowano
Yamaszka Fazer 2003r:kox:

1000??? czy 600??? jak ta pierwsza to Gratki:kox:

600 , myślę że na początek wystarczy,podszlifuje się umiejętności to się pomyśli nad czym mocniejszym jeśli bedzie potrzeba,póki co szukam odzieży,na razie mam kask i rękawice

Opublikowano

600 , myślę że na początek wystarczy,podszlifuje się umiejętności to się pomyśli nad czym mocniejszym jeśli bedzie potrzeba,póki co szukam odzieży,na razie mam kask i rękawice

Tak jak mówiłem - jest gość, który szyje na wymiar skórzane ubrania. No chyba, że wolisz coś firmowego to w salonie motocyklowym BMW na wlocie do Radomia podobno są fajne ubranka. Jak chcesz to możemy się tam ustawić, bo ja też na dniach będę chciał coś kupić. Może kombinezon tekstylny, sam jeszcze nie wiem.

Opublikowano

Właśnie zamierzam tam dziś podjechać jak bedę wracał z pracy. Ja raczej wybieram kurtkę+spodnie, no i buty oczywiście:wink:

Opublikowano
Właśnie zamierzam tam dziś podjechać jak bedę wracał z pracy. Ja raczej wybieram kurtkę+spodnie, no i buty oczywiście:wink:

Ja też dwuczęściowy strój, ale jeszcze nie wiem czy skórkę czy materiał. A Ty jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.