Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja ok 20:13:35 :decayed:

Uu, to bardzo długo będę musiał na Ciebie czekać. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, dzięki za zaproszenie ale moj kwadrat już zimuje tak że ni ma czym :decayed:

Opublikowano
a ja dla odmiany nie bede:/ kudlaty a co z moimi robótkami ?

bedziesz w PL to zapraszam do mnie,.

Opublikowano
Michał ty masz na końcu literke "L" bo takie cudo dzisiaj jechało przede mną od ronda na Okulickiego około 20?

Tak... mam na końcu "L"... i jechałem ok 20 Okulickiego

Opublikowano

Panowie, prawdopodobnie od mrozu padła mi prawa żarówka (H7) miałem Osram Silver, możecie polecić coś co daje ładne światło,przy okazji wymiany może bym przestestował coś innego, mam soczewki, temat kiedys poruszany ale w zasadzie na niczym konkretnym nie stanęło :decayed:

Opublikowano
Michał ty masz na końcu literke "L" bo takie cudo dzisiaj jechało przede mną od ronda na Okulickiego około 20?

Tak... mam na końcu "L"... i jechałem ok 20 Okulickiego

dobrze że się nie wygłupiłem i z lewej nie podjechałem bo tak robię na ogół jak kilku na wprost stoi :wink: tak myślałem że to Ty:hi:

Opublikowano

Tabasko: Powodzenia przy wymianie... U mnie - patrząc od wewnątrz auta - wymiana prawej żarówki postojowej, wiąże się z demontażem osłony, dolotu powietrza i lampy. Co do żarówki, niestety nie podpowiem jaka najlepiej.

Kwinto69: A4 B6 (z napisem "S4" :) ) jest kilka sztuk w radomiu...

Opublikowano

dobrze to ująłeś "S4" znam osobiście takiego co ma "S3" w A3 1.9 tdi i srebrne lusterka:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

to Panowie do zobaczyska jutro po 19, partaniny u klientów już odmówiłem na sobotę :kox:

Opublikowano
Tabasko: Powodzenia przy wymianie... U mnie - patrząc od wewnątrz auta - wymiana prawej żarówki postojowej, wiąże się z demontażem osłony, dolotu powietrza i lampy. Co do żarówki, niestety nie podpowiem jaka najlepiej.

Na szczęście wiem co mnie czeka... dobrze że nie trzeba zderzaka zdejmować czy coś w tym stylu...:kwasny:

Opublikowano

Inspekcja Transportu Drogowego - Nieoznakowane Samochody z Fotoradarem

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

wejść w sklep i po prawej stronie na dole będzie czerwony moduł KONTROLA PRĘDKOŚCI ITD ROZPOZNAJ

Opublikowano

dobry ten filmik z Łodzi, coraz większy burdel w tym kraju, kradną nam z portwela na stacji benzynowej, ze składek OC, itp itd a drogi nie ma komu robić, a jak jechałem w tym roku nad morze to 300km od morza co chwile miałem znaki że konrole radarowe. Kur.... co za %%!!!$$ kraj. Aby tylko do koryta sie dorwać. Niedlugo to płatne panie będą po poboczu chodzic z fotoradarem w d*pie.

Opublikowano

Niebawem to na chodnikach bramki pierdolną żeby z pieszych kasę ściągnć:kwasny:

Opublikowano

Panowie, także do zobaczenia po 20 ???:a4fan::git:

Opublikowano

Nie wszyscy ze starej gwardii dotarli, ale spot się odbył. Tu jest dowód. :thumbup1:

zdj_cie.jpg

image.jpg

Staliśmy pod chmurką, na Obi, ale przynajmniej choinkę sobie kupiłem. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

e no za późno przyjechałeś bo nie ma mnie na fotce, a bylem mam swiadków :decayed:

Opublikowano

mnie nie było w Radomiu ,tak to na pewno bym przyszedł ,sporo tych audiczek się zebrało

Opublikowano

Tomek jak masz coś więcej wyślij na maila fotki [email protected] :hi:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

choinka też pasowała :wink:

Opublikowano
e no za późno przyjechałeś bo nie ma mnie na fotce, a bylem mam swiadków :decayed:

Wiem wiem, powiedzieli mi. :wink:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Tomek jak masz coś więcej wyślij na maila fotki [email protected] :hi:

Zrobiłem tylko te 2 zdjęcia. Następnym razem przywiozę lustrzankę ze statywem to popykamy więcej fotek.

Opublikowano

ok

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 15:31 ----------

Best of Crash & Rally Action 2012 by MaxxSport.pl - YouTube

2,23 min astra na WR załapała się

Opublikowano

5min 48 sekunda, rozbawiła mnie najbardziej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.