Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach

granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe

czemu utożsamiasz sie z tymi śmieciami polującymi na kase a nie powstrzymywanie ludzi od robienia wykroczen jak to robi policja

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału,całe szczescie od tych ich fotek mozna sie wykrecic -jak a na rózne sposoby zależy jak potrafimy klamac i miec stalowe nerwy

Opublikowano

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału

chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę:kox:

Opublikowano

View image: 322943 452051548191083 1344251931 o

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

ITD:whistling:

Opublikowano

Ja chce juz wyjsc z domu !!!

Opublikowano
Ja chce juz wyjsc z domu !!!

i co Cię zatrzymuje?

Opublikowano
Srebrny ford na poboczu? Uważajcie, to pułapka! - 4 stycznia 2013 jednak są i srebrne,dotychczas mówiono o granatowych fordach

granatowe są mondeo, srebrnego i do tego kombi mamy focusa, hehe

czemu utożsamiasz sie z tymi śmieciami polującymi na kase a nie powstrzymywanie ludzi od robienia wykroczen jak to robi policja

Ps ITD to większe łajno niz straż miejska co okupowała 1 miejsce teraz zostala zepchnieta z piedestału,całe szczescie od tych ich fotek mozna sie wykrecic -jak a na rózne sposoby zależy jak potrafimy klamac i miec stalowe nerwy

Odzim, nie rozumiem, o mnie mówisz, nie utożsamiam się, pytanie było jakie mamy więc odpowiedziałem,.

uważam że racja mówić że te auta to wyłącznie są dla zarabiania pieniedzy, bo jak ktoś czasem przeginał i został nagrany potem zatrzymany to dalej raczej już spokojnie jechał,.

a tu zdjęć ci narobią od ''tyłu''jak ich wyprzedzisz, przyjdą do domu to żeby punków nie nałapac za wiele będziesz mówił że raz jechała żona, sasiad, bądź chłopak szfagierki z ukrainy, ale kasę i tak zarobią, niestety,.:kwasny: pozdro

Opublikowano

i co Cię zatrzymuje?

Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.

Opublikowano

i co Cię zatrzymuje?

Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.

często Cię odwiedza? może dlatego nie chce Cię wypuścić:kox:

Opublikowano

często Cię odwiedza? może dlatego nie chce Cię wypuścić:kox:

Myślisz? :eusathink::grin:

Opublikowano
[url=http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dlly

Odzim, nie rozumiem, o mnie mówisz, nie utożsamiam się, pytanie było jakie mamy więc odpowiedziałem,.

tak to napisales jak bys u nich pracowal albo z nimi (tak to zrozumialem)- trzeba im dawac dane ludzi z klepsydry, z zagranicy tyle ze z uni zeby cie nie sprawdzili ze go nie bylo w posce bo nie przekraczal granicy podajesz imie nazwisko adres i tyle Cie to obchodzi -ustalanie dalej do nich nalezy a za 200 czy 300 stowy nie beda wysylac zagranice upomnien (srawdzaja tylko czy dany gosc istnieje)-bo potrzeba wyslac w rodzimym jezyku w ktorym jest sprawca a to sa koszty tłumaczy przysiegłych itd... tak samo dziala jak zrobia Ci fote niemczech ,francji itd .... chca to zmienic(unia) zeby byla sciągalność ,ale narazie jest jak jest
Opublikowano

gdzieś czytałem że obcokrajowców będą sprawdzać i karać poprzez ambasady,ale póki co to chyba można ak robić

Opublikowano
  • Autor

a mnie ostatnio przysłali do Polski z Niemiec mandacik 15 euro z fotoradaru, papiery zjazdowe miałem wzięte na polski adres :wink:

Opublikowano

Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Opublikowano
Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Kolejna wpadka, o maasz. :doh:

Opublikowano
Ostatnio głośno o Radomiu, przed chwila w teleexpresie znowu mówili. Autobusy w Radomiu potrafią odjeżdżac o 8.62 :decayed:

Kolejna wpadka, o maasz. :doh:

a zaczeło sie tak niewinnie od chytrej baby:whistling::polew:

Opublikowano

ja też mam w grafiku czas pracy 7.75 program opracowany przez mądrale z wawy z centrali:facepalm:

Opublikowano
ja też mam w grafiku czas pracy 7.75 program opracowany przez mądrale z wawy z centrali:facepalm:

dawaj z tym do Teleexpresu:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.