Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tego brakuje tylko Moto w Onecie :dziura:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mają zachcianki,a co najgorsze że taki Gargamel vel Rostowski szybko ujrzy w tym kolejne miliardy i spełnią ich marzenie,k**wa:facepalm:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

A jak to jest z fotkami ITD jak auto stoi to przeciez to samo jak fotoradar stacjonarny czy przenosny i one musza byc ustawiane w miejscach oznaczonych to moze wogóle nie przyjmowac tych mandatów od ITD na podstawie tego rozporzadzenia czy moze one pod inne podlegaja -chodzi mi wylacznie jak stoja nie jak sie poruszaja zreszta to bedzie widac na fotce czy byla predkosc pojazdu fotografujacego i wtedy jest mobilny a jak stoi -bede musial to sprawdzic albo moze wy wiecie jak to jest ....

Opublikowano

dobre pytanie :naughty:

Opublikowano

z tego co wyczytałem to miejsce powinno być oznaczone,więc trzeba się odwoływać w takich przypadkach

Opublikowano
A jak to jest z fotkami ITD jak auto stoi to przeciez to samo jak fotoradar stacjonarny czy przenosny i one musza byc ustawiane w miejscach oznaczonych to moze wogóle nie przyjmowac tych mandatów od ITD na podstawie tego rozporzadzenia czy moze one pod inne podlegaja -chodzi mi wylacznie jak stoja nie jak sie poruszaja zreszta to bedzie widac na fotce czy byla predkosc pojazdu fotografujacego i wtedy jest mobilny a jak stoi -bede musial to sprawdzic albo moze wy wiecie jak to jest ....

pewnie niedługo zmnienią ustawę żeby było można,.

Opublikowano

Ruch Palikota ma sie zając strażą miejska,tzn chcą im odebrac fotoradary,oby im się powiodło

Opublikowano
z tego co wyczytałem to miejsce powinno być oznaczone,więc trzeba się odwoływać w takich przypadkach
tez tak czytalem ,ale tez czytalem ze ITD wypowiadalo sie ze moze sobie robic zdjecia w nieoznaczonych miejscach znakiem d51 ,chyba bedzie to sad musiał wyjasnic jak kiedyś mi sie takie przytrafi heheheh
Opublikowano

Pany potrzebuję numer tego plastiku może ktoś podrzucić :hi:

plastik_na_filtr.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

ściągnąłem etke ale coś nie hula mi :kwasny:

Opublikowano

tu masz etke on line- IFI :: Free services

klikasz CarProg2 i szukaj:wink:

Opublikowano

łoł dziękuje Kali :hi:

Opublikowano
  • Autor
Pany potrzebuję numer tego plastiku może ktoś podrzucić :hi:

http://s8.postimage.org/ud6ng7kk1/plastik_na_filtr.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

ściągnąłem etke ale coś nie hula mi :kwasny:

mam tę osłonę w piwnicy a nr z ETKI to 058 133 849A i kosztuje w serwisie 58 zł :hi:

Opublikowano

mcm ile chcesz i jaki stan?

Opublikowano
  • Autor

PW :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.