Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Super, ze dziewczyny sie wybily. Oby mialy dobrze skonstruowane umowy, tzn. zeby ich wynagrodzenie roslo proporcjonalnie do popularnosci. No i zeby nie zapomnialy o rodzinnym Radomiu. :wink:

czyli co, One już nie są w Radomiu?:eusathink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli co, One już nie są w Radomiu?:eusathink:

no nie - Ola i Ilona teraz urzędują w Gdyni z tego co Wiem

Opublikowano

ale ma być koncert w G2 to może przyjadą...

Opublikowano

czyli co, One już nie są w Radomiu?:eusathink:

Media podają, że z Liszewskim poznały się w Gdyni, więc chyba tam są. :unknown:

Opublikowano

ciekawe czemu wyemigrowały z Radomia? czyli co,to są wasze koleżanki? babeczki przednie:slina:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

a czym One w ogóle się zajmują?

Opublikowano
ciekawe czemu wyemigrowały z Radomia? czyli co,to są wasze koleżanki? babeczki przednie:slina:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

a czym One w ogóle się zajmują?

Były kelnerkami we Fregacie. Ale Fregatę rozebrali, więc wyemigrowały do Gdyni szukać wrażeń. :wink:

Opublikowano

czyli wyjechały z chlebem..:kwasny: nic już nie piszę bo zaraz na mnie naskoczysz że wytykam niedoskonałości miasta:wink:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

własnie ogladałem,fajny gadżet, ciekawe jakie marki obskakuje?

Opublikowano
czyli wyjechały z chlebem..:kwasny:

Tak, bo w Radomiu stopa bezrobocia wynosi ~22%, a w Gdyni tylko ~6%. :kwasny: Poza tym Gdynia jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna turystycznie, a wiec i więcej lokali i pracy dla kelnerek.

Jeśli ja kiedykolwiek miałbym się gdzieś przeprowadzać to właśnie do Trójmiasta.

Opublikowano
Mokom to prezencje ma. A mnie to w sumie mogliby na woznego wziac. :decayed:

ciekawe z której strony :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a imprezę w g2 pamiętam :)

Opublikowano
Mokom to prezencje ma. A mnie to w sumie mogliby na woznego wziac. :decayed:

ciekawe z której strony :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a imprezę w g2 pamiętam :)

ta pewnie schlaliście sie jak zawsze i nic nie pamietacie heheheheh
Opublikowano

naprawiaj w naszym pięknym mieście stołki grzane? bo przypuszczam że w tym połączeniu szeregowym coś się spitoliło:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

images_1.jpg na śniegu czuję sie jak bym trochę latał :kox:

<br /><br />

Opublikowano
Mokom to prezencje ma. A mnie to w sumie mogliby na woznego wziac. :decayed:

ciekawe z której strony :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a imprezę w g2 pamiętam :)

ta pewnie schlaliście sie jak zawsze i nic nie pamietacie heheheheh

hehe coś w tym jest, ale nie zapomnę jak raz z tomaszem po całonocnym piciu pojechaliśmy na Józefów zbadać mu serce :grin::grin::grin:

Opublikowano

palpitacji dostał?:grin:

Opublikowano

hehe coś w tym jest, ale nie zapomnę jak raz z tomaszem po całonocnym piciu pojechaliśmy na Józefów zbadać mu serce :grin::grin::grin:

Człowieku, nie wiem czy pamiętasz, ale ja wtedy w G2 miałem na sobie Holtera. Nosi się go przez 24h, służy do pomiaru pracy serca, a wygląda mniej więcej tak:

220px-Alex_CM4000.jpg

mokom, nie wiem czy pamiętasz, ale tej samej nocy wylądowaliśmy na XV-leciu u niejakiej Eweliny i jej koleżanki. Ja miałem branie na tego Holtera. :grin: W międzyczasie było też jakieś ognisko, na które nie mogliśmy znaleźć mięsa, więc kupiliśmy Berlinki na BP. :grin: A najlepsze było, jak rano, prosto od tych dziewczyn pojechaliśmy do szpitala na zdjęcie Holtera... Pielęgniarka, się zastanawiała co ja robiłem nad ranem, bo wykresy jakieś dziwne się zapisały. :decayed:

Opublikowano

A no dokładnie to był holter :) zanim pojechaliśmy do szpitala to jeszcze zdążyłeś zbajerować kasjerkę w mcdonaldzie :) zresztą pielęgniarkę też bajerowałeś :naughty:

Opublikowano

Kasanova:naughty:

Opublikowano
A no dokładnie to był holter :) zanim pojechaliśmy do szpitala to jeszcze zdążyłeś zbajerować kasjerkę w mcdonaldzie :) zresztą pielęgniarkę też bajerowałeś :naughty:

Co? Makdonalda to nie kojarzę. :eusathink:A pielęgniarka była fajna. Na koniec mnie fajnie smyrnęła po klatce. :kox:

Opublikowano

a Ty nie załapałes o co jej chodziło,ehhh:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.