Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na szejka?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja narzekałem na swoją ulicę :facepalm:

Policja chce zamknięcia dróg w mieście. Są zbyt dziurawe! - Wiadomości (ciekawostki) - Motoryzacja w INTERIA.PL - auta, motocykle, samochody osobowe, auto moto. Wybierz najlepszy samochód lub motocykl

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Kali z głodu nikt się jeszcze nie zesrał chyba że było odwrotnie:wink:

Opublikowano

tam tylko 4X4 na ramie i jakis reduktor by sie przydal heheheh

Opublikowano

Autopilot: zmiana pieluchy, cyc, siku, łyk wody, spać...

Opublikowano

to odwrotność powrotu z baletów na włączonym gps:wink:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

mnie jutro czeka firmowe wyjście do kina:whistling:

Opublikowano
to odwrotność powrotu z baletów na włączonym gps:wink:

Zdaje się, że ta funkcja póki co jest uśpiona na rzecz autopilota. :wink:

Opublikowano

u szwagra są bliźniaki to sobie wyobraź:kox:

Opublikowano
u szwagra są bliźniaki to sobie wyobraź:kox:

Szczerze mówiąc liczyłem na to, że będą bliźniaki, ale wtedy to już chyba musiałbym brać tacierzyński. :kox::decayed:

Opublikowano

jak w najbliższej rodzinie bywały to i ty masz szanse:decayed:

Opublikowano
jak w najbliższej rodzinie bywały to i ty masz szanse:decayed:

Nie bywały. :wink:

Opublikowano
"umuwić" doj**ałem :whistling: umówić jadę a zestaw w domu tylko lema od Toma biorę z wawy najlepsze widzę ma ceny na wszystkim co brałem

http://s18.postimage.org/xeilpu3tx/DSC_0167.jpg

pod koniec tygodnia Ci mogę wymienić,.:wink:

swoja drogą mały masz przebieg a wahacz i łączniki robisz???

Opublikowano

No przecież gumki też się starzeją.:wink:

Opublikowano

mały przebieg ale jak jeździ po wertepach to ta zawiecha dostaje po doopie

Opublikowano

A w ogóle to jaki przebieg? Ten co w awatarze?

Opublikowano

w awatarze to chyba licznik ma zjebany i mu pierwszą cyfrę zjadło:decayed:

Opublikowano
"umuwić" doj**ałem :whistling: umówić jadę a zestaw w domu tylko lema od Toma biorę z wawy najlepsze widzę ma ceny na wszystkim co brałem

http://s18.postimage.org/xeilpu3tx/DSC_0167.jpg

pod koniec tygodnia Ci mogę wymienić,.:wink:

swoja drogą mały masz przebieg a wahacz i łączniki robisz???

ta robie ori zawieszenie dzisiaj wskoczyło 63tyś ale jak piszą stare gumy poszły w ruch już nawet drugi raz olej wymieniałem bo jak go wziąłem 1,5 roku temu miał 48 tyś

Kudłaty dzięki za zainteresowanie ale już jutro na 8 zaklepałem mechanika :jerk:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

:polew: Kali tak miałem w escorcie licznik od zera się kręcił nawet nie trzeba cofać licznika było jak kupowałem tamtego ile km 139? 13 letni a faktycznie który raz szedł z kolei... to nawet nie chciałem wiedzieć:whistling:

Opublikowano

noo, to teraz w 17-letnim ile możesz mieć,hmm z cwierć miliona było by OK,biorąc za wytyczną tak lajtowo średnio 15k rocznie:naughty:

Opublikowano

Kwinto, to Ty masz złoty samochód. :shock3:

Opublikowano

2 lata trułem dope właścicielowi:facepalm:

Opublikowano

ta ,jak szafe cofali to im sie porąbalo i z 300tys zero ustawili heheheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.