Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29-go ja też będę, choćby się waliło i paliło i zawiewało śniegiem. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to już 3:naughty:

Opublikowano

siema, też będę, na bank.

Opublikowano

mnie nie będzie,byłem w Dzień Kobiet:wink:

Opublikowano

k**wa, kurier mi dziecko obudził. :kwasny:

Opublikowano

tez czekam na przesyłkę kartę do telefonu i auto mapę wrzucę

takie tam 3 wskoczyły

DSC_0256.jpg:wink:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

4

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

to idiota Giorgos Katidis dożywotnio zdyskwalifikowany za nazistowski gest

Opublikowano
k**wa, kurier mi dziecko obudził. :kwasny:

wycisz sobie dzwonek albo wyłącz całkiem , albo po prostu daj kurierowi w ryja:decayed:

Opublikowano
k**wa, kurier mi dziecko obudził. :kwasny:

wycisz sobie dzwonek albo wyłącz całkiem , albo po prostu daj kurierowi w ryja:decayed:

popłakałem się, :kox:. jak mi ostatnio kurier zostawił paczkę , to mój Rambo ją dorwał, wierzcie mi rozpakowywać nie musiałem,.hehe

Opublikowano

wycisz sobie dzwonek albo wyłącz całkiem , albo po prostu daj kurierowi w ryja:decayed:

No właśnie muszę coś pomajstrować z tym domofonem, bo przycisku albo pokrętła do przyciszania to tam zwyczajnie nie ma. :facepalm::decayed:

Opublikowano

zaklej głośnik taśmą:kox:

Opublikowano

troche przesadzili z ta kara dozywotke za jeden gest -żydzi wszędzie swój tyłek wsadza , a jak na Radwańskie od katolickich suk wyzywały żydki to ni c**ja nikt pacem z polski nie ruszył zeby w Tel awiwie wiecej pucharu nie rozgrywac albo jakas kare im wlepic ,zeby utemperowąć kiboli

Opublikowano

troche przesadzili z ta kara dozywotke za jeden gest -żydzi wszędzie swój tyłek wsadza , a jak na Radwańskie od katolickich suk wyzywały żydki to ni c**ja nikt pacem z polski nie ruszył zeby w Tel awiwie wiecej pucharu nie rozgrywac albo jakas kare im wlepic ,zeby utemperowąć kiboli

7ab2e601362fae67a2ff4455b1f5e51a,62,37.jpg

Opublikowano
zaklej głośnik taśmą:kox:

Już to zrobiłem. I tak daje po uszach. :wink:

Opublikowano

więc pozostaje Ci dać w ryja kurierowi:decayed:

Opublikowano

Następnym razem tak zrobię. :decayed:

Opublikowano

cześć Panowie, piękna zima tej wiosny, miłego dnia,.

MCM, jak tylko wrócisz możesz przyjachać po odbiór, gotowe,.

Turbinka do 1.9 1.Z, bez zmiennej geometrii potrzebna, ma ktoś???

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

sprzedam:

http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/tarcze-ferodo-ddf1706-klocki-ferodo-premier-fdb1323-266047/

Opublikowano
  • Autor

MCM, jak tylko wrócisz możesz przyjachać po odbiór, gotowe,.

podjade w przyszlym tygodniu to do tego zderzaka zajrzymy

:wink:

Opublikowano

troche przesadzili z ta kara dozywotke za jeden gest -żydzi wszędzie swój tyłek wsadza , a jak na Radwańskie od katolickich suk wyzywały żydki to ni c**ja nikt pacem z polski nie ruszył zeby w Tel awiwie wiecej pucharu nie rozgrywac albo jakas kare im wlepic ,zeby utemperowąć kiboli

http://m.ocdn.eu/_m/7ab2e601362fae67a2ff4455b1f5e51a,62,37.jpg

dobre :grin::grin::grin:

Opublikowano

pewnie gościa poniósł dźwięk silnika w tunelu i walnął w pedał Tragiczny wypadek Nissana GT-R

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

było nie było ciekawie wygląda
Opublikowano
było nie było ciekawie wygląda

raczej bedzie nie bedzie:wink:

gdzieś czytałem jak to Struzik się wypowiadał na temat tego lotniska,nie dajac mu szans egzystowania:doh: pajac powinien jako pierwszy dostać kopa w ch..ja za ten Modlin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.