Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz, jak napisze ze z końca roku to więcej weźmie za niego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drugi tekst który mnie rozbraja to "nic nie puka,nic nie stuka" :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko to auto jest do rejestracji czyli do ceny trzeba 1800 pln i wtedy juz tak rózowo to nie wyglada, chyba ze ma firme i przygotowuje to 756 pln bo tylko akzyza ,blachy dowód i ksiazka pojazdu -wiec trzba z tej ceny zrzucić ,ze zdjec wyglada na te 200tys ,fotel w kubelku to i wygnieciony troche nie kazdy ma taka dupe zeby sie tam zmiescil zreszta od wysiadania i wsiadania kubelki sie tez bardziej wygniataja od zwykłych foteli

"tamte samochody nawet nie stały obok mojego AUDI" :grin::grin::grin::grin: a ciekawe skąd wie a moze jednak w ingolstad stały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że jeden waży 140 i wygniecie fotel po 50tys a 2 60kg i fotel zawsze będzie jak nowy ale jak jedzie się oglądać to już można się do tego odnieść, albo nalatane albo ktoś cięższy jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drugi tekst który mnie rozbraja to "nic nie puka,nic nie stuka" :doh:

Standard. :decayed:

Full opcja bez skóry i te magiczne 160.000 km.

"1000% bezwypadkowy" - jakby 100% było mało.

"Pierwszy właściciel" - ciekawe.

No i te zdjęcia, prawie takie same, różniące się tylko przesunięciem kadru o 10 cm.

Handlarze wymyślają, a ludzie łykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarz to druga łazja w tym kraju po złodzieju:decayed:

no,może jeszcze polityk przed niego wskakuje na podium:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupię mieszkanie 3 pokojowe, bez piecyków, w bloku 4 piętrowym jakby ktoś coś słyszał można pisać :)

To kiedy parapet? :decayed:

Teraz jest dobry czas na kupno mieszkań. Wielka płyta czy nowe budownictwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i co warto jechać czy nie?

Auto jak auto, nie zobaczysz to się nie dowiesz, a daleko nie ma, więc chyba warto się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnośląskie, to nie tak blisko:wink: , najwyżej poszukaj czegoś za zachodnią granicą i przy okazji sobie skoczysz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnośląskie, to nie tak blisko:wink: , najwyżej poszukaj czegoś za zachodnią granicą i przy okazji sobie skoczysz:naughty:

Ups, nie sprawdziłem. Myślałem, że to auto z Radomia i dlatego kolega pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupię mieszkanie 3 pokojowe, bez piecyków, w bloku 4 piętrowym jakby ktoś coś słyszał można pisać :)

To kiedy parapet? :decayed:

a więc tak jak kupię to i się obleje :)

rynek wtórny mnie interesuje, nie mam na nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynek wtórny mnie interesuje, nie mam na nowe :)
dołóż mieszkanie to nie samochód ze się zmienia co dwa lata ,nawet nie chodzi o to ze nowe czy uzywane ale o ludzi co tam mieszkają ,jak kupisz nowe to masz pewnosc ze żuli i takich tam degeneratów nie bedzie - bo kazdy nie dostal od panstwa jak kiedys było ,tylko kupil to mieszkanie a co za tym idzie musi pracowac itd.... wiec przemyls sparawe zeby potem dzieciaki nie baly sie z bloku wychodzic na piaskownice bo im rower ktos od razu zajuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynek wtórny mnie interesuje, nie mam na nowe :)
dołóż mieszkanie to nie samochód ze się zmienia co dwa lata ,nawet nie chodzi o to ze nowe czy uzywane ale o ludzi co tam mieszkają ,jak kupisz nowe to masz pewnosc ze żuli i takich tam degeneratów nie bedzie - bo kazdy nie dostal od panstwa jak kiedys było ,tylko kupil to mieszkanie a co za tym idzie musi pracowac itd.... wiec przemyls sparawe zeby potem dzieciaki nie baly sie z bloku wychodzic na piaskownice bo im rower ktos od razu zajuma

z tym masz rację ale na razie niestety nie stać mnie na 3tysie z groszami za metr plus wykończeniówka więc muszę znaleźć coś z rynku wtórnego a tu idzie się zmieścić sporo taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...