Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:

-Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...

-Dziadku Onanie, nie umieraj!

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Tabasko , jakbyś dobrze pogrzebał to na forum jest manual jak samemu naprawić te lampy, masz bixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje.

nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:

-Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...

-Dziadku Onanie, nie umieraj!

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Tabasko , jakbyś dobrze pogrzebał to na forum jest manual jak samemu naprawić te lampy, masz bixy?

Mam zwykłe soczewki, brakuje mi czegoś co świeci lepiej ale to koszta, hidy nie wchodzą w grę :wink: Widziałem na forum ten temat ale jak cos spier...le to problem będzie :facepalm: wolę podjechać do kogoś kto ogarnia temat i będzie wiedział co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Qwerty przerobił lampy na bihalogen... jeszcze ich nie widziałem ale kudłaty powiedział ze fajnie wygladaja tylko ze przy normalnych h7 swiecą strasznie smutno na zołto wiec znowu mam hidy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Qwerty przerobił lampy na bihalogen... jeszcze ich nie widziałem ale kudłaty powiedział ze fajnie wygladaja tylko ze przy normalnych h7 swiecą strasznie smutno na zołto wiec znowu mam hidy:D

u nas w mieście policja zatrzymała mojego kumpla za hidy, zabrali mu dowód :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu koleś ma w a3 hidy, o żesz w dupe....:facepalm: świeci jak latarnia morska, oslepia i podbija mu te światła na każdym dołku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]2027. Koło godziny 22 facetowi w centrum handlowym zachiało sie sikać. Więc poszedł i poproisł o klucz do męskiej, a sprzątaczka na to:

-Panie w męskiej posprzątane.

-Ale ja nie wytrzymam - odpowiedział facet.

-No a może by pan poszedł do damskiej? - spytała sprzątaczka.

-No ok tylko szybko- powiedział.

-Ale niech pan nie naciska czerwonego guzika - ostrzegła sprzątaczka.

-Ok, Ok - powtórzył facet i poszedł.

W toalecie zrobił to co trzeba i nacisnął niebieski guzik i nagle tajemniczy głos powiedział:

PODCIERANIE ZAKOŃCZONE

Później facet nacisnął zielony:

MYCIE ZAKOŃCZONE

Wahał się czy nacisnąć ten czerwony i w końcu pomyślał: raz kozie śmierć i nacisnął... Nagle słychać krzyk z damskiej toalety. Facet krzyczy, a głos się odzywa:

USUWANIE TAMPONU ZAKOŃCZONE[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Qwerty przerobił lampy na bihalogen... jeszcze ich nie widziałem ale kudłaty powiedział ze fajnie wygladaja tylko ze przy normalnych h7 swiecą strasznie smutno na zołto wiec znowu mam hidy:D

u nas w mieście policja zatrzymała mojego kumpla za hidy, zabrali mu dowód :kox:

jak u Ciebie w miescie? to znaczy w pionkach- to przecież murowana wieś jest:decayed:..swoją drogą to Ci policjanci pionkowscy to sie rozbestwili ostatnio:facepalm:

ja na taką przypadłosc mam normalne h7 w boczu drzwi :wink: zmieniam, mówie nie miło było i jade dalej....jak narazie nikt mi uwagi nie zwrocił i oby tak zostało... moj brat mial w astrze II to mu na trasie powiedzieli przez cb zeby te biedronkowe bixy zdjął:polew:.. nie pozostało mu nic innego jak zjechac na stacje i zmienic:grin:

druga sprawa jak masz rozjebane odblysniki to pewnie ze hid bedzie raził po oczach jak latarnia morska.. ja chyba miałem nie najgorzej bo nikt mi nie migał z przeciwka i nikt mnie z tego powodu nie zatrzymał (jeszcze) najgorzej jak trafisz na zatwardziałego służbiste:wallbash:

teraz po przeróbce to wogole powinno być malina....

ps. jak by ktos widział w dobrej cenie moduł pod tempomat,kolor fis 2001/2002 tdi to z miłą checią przytule

ps. ROBERTO kiedy odbiór? bo mam dla Ciebie nastepną robote:wink: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Qwerty przerobił lampy na bihalogen... jeszcze ich nie widziałem ale kudłaty powiedział ze fajnie wygladaja tylko ze przy normalnych h7 swiecą strasznie smutno na zołto wiec znowu mam hidy:D

u nas w mieście policja zatrzymała mojego kumpla za hidy, zabrali mu dowód :kox:

jak u Ciebie w miescie? to znaczy w pionkach- to przecież murowana wieś jest:decayed:..swoją drogą to Ci policjanci pionkowscy to sie rozbestwili ostatnio:facepalm:

ja na taką przypadłosc mam normalne h7 w boczu drzwi :wink: zmieniam, mówie nie miło było i jade dalej....jak narazie nikt mi uwagi nie zwrocił i oby tak zostało... moj brat mial w astrze II to mu na trasie powiedzieli przez cb zeby te biedronkowe bixy zdjął:polew:.. nie pozostało mu nic innego jak zjechac na stacje i zmienic:grin:

druga sprawa jak masz rozjebane odblysniki to pewnie ze hid bedzie raził po oczach jak latarnia morska.. ja chyba miałem nie najgorzej bo nikt mi nie migał z przeciwka i nikt mnie z tego powodu nie zatrzymał (jeszcze) najgorzej jak trafisz na zatwardziałego służbiste:wallbash:

teraz po przeróbce to wogole powinno być malina....

ps. jak by ktos widział w dobrej cenie moduł pod tempomat,kolor fis 2001/2002 tdi to z miłą checią przytule

ps. ROBERTO kiedy odbiór? bo mam dla Ciebie nastepną robote:wink: :hi:

micam mam nadzieję że się nie obraziłeś że tak piszę na temat tych hidów:wink: zainwestował bym w xenon ale nie wiem czy jest sens. Tak u nas w Pionkach policja dziwna ale i w Radomiu też wiem że potrafią się czepić. Jestem chyba za wygodny...poprostu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazać sie? buahhahah:polew: nie mam za co.... ja troche spartoliłem ze nie kupiłem zderzaka ze spryskami ale mówi sie trudno...muszą być hidy

jak chcesz to kupuj xenon ale wtedy- spryski-samopoziom-zderzak-i duzo modzenia no i oczywiście duzo zł

ja na twoim miejscu od razu brał bym bixy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz sputy będą na 2 kółkach :>?

a jak...juz przy rowerze łańcuch nasmarowałem:grin:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz sputy będą na 2 kółkach :>?

Czy ja dobrze widzę? Ozix? :kox:

Przyjedź w piątek, to jest szansa, że będzie jakaś Audica. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazać sie? buahhahah:polew: nie mam za co.... ja troche spartoliłem ze nie kupiłem zderzaka ze spryskami ale mówi sie trudno...muszą być hidy

jak chcesz to kupuj xenon ale wtedy- spryski-samopoziom-zderzak-i duzo modzenia no i oczywiście duzo zł

ja na twoim miejscu od razu brał bym bixy:wink:

też mnie kuszą bixy ale po przeczytaniu wątku z montażem i samo poziomu rezania fch.j

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ----------

W Polsce islam się nie przyjmie :wink:

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

pogoda wymarzona na grila

Majówka

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

RS quattro Meet @ Audi Forum Ingolstadt | QuattroWorld :slina:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Jak zwykle miałem 100% strzała na zderzak i odruch był silniejszy:facepalm: sygnalizator S 3,

Pany ile za zderzak wołać bez Policemanów 500 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazać sie? buahhahah:polew: nie mam za co.... ja troche spartoliłem ze nie kupiłem zderzaka ze spryskami ale mówi sie trudno...muszą być hidy

jak chcesz to kupuj xenon ale wtedy- spryski-samopoziom-zderzak-i duzo modzenia no i oczywiście duzo zł

ja na twoim miejscu od razu brał bym bixy:wink:

xenon czy bixy fajna sprawa ale wolę je mieć w kolejnym aucie, szkoda mi kasy na to.

Z innej beczki teraz, kojarzysz Kalinkowskiego od nas z Pionek..ma zakład na Zwoleńskiej. W czerwcu byłem u niego z serwisem klimy, chodziło o nabicie odgrzybienie itd itp, powiedział abym pojechał i kupił filtr pyłkowy, no to pojechałem i kupiłem to był Filtron. Kazali wrócić po godzinie, zrobili,zapłaciłem i było cacy. Dziś zmieniałem olej w samochodzie i wszytskie filtry w tym kabionowy upier....ony jak by nie był wymieniany z 5 lat, ale to nie był Filtron tylko Bosch. Dobre cwaniaki co ? Nie polecam ich nikomu w sumie to wypadało by tam pojechac i powiedzieć kilka słów. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalinowski to jest nawiekszy buraczany chlopek w pionkach...jego stary jak miał interes to az miło było tam pojechac a teraz synek ma władze i mysli ze jest pępkiem swiata..... ja klime robie u Jaroszka i jest wszystko git

u kalinowskiego jak kolega zmieniał opony na letnie to mu tak felgi porysowali ze wygladały jak by je ktos gwozdziem specjalnie przejechał.... tez nie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fachofcy"

10 h pracy odwalone :facepalm: jedynie pocieszające że ch.j.n.a na dworze

Strasznie duży zabawy z tym zenonem wiele łatwiej już jak trafi się zderzak ze spryskami:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalinowski to jest nawiekszy buraczany chlopek w pionkach...jego stary jak miał interes to az miło było tam pojechac a teraz synek ma władze i mysli ze jest pępkiem swiata..... ja klime robie u Jaroszka i jest wszystko git

u kalinowskiego jak kolega zmieniał opony na letnie to mu tak felgi porysowali ze wygladały jak by je ktos gwozdziem specjalnie przejechał.... tez nie polecam!!!

parę lat temu jak wymieniałem u nich olej w golfie to zalali mi cały silnik :facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...