Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehhe... przynajmniej ci nie zabrakło:polew:...u kalinowskiego jednej babie z pionek zapomnieli korka od miski dokrecic i kobita silnik zatarła na drugi dzien:D ja tez miałem z nim przejscia...chciałem kiedys zimowe 16 nówki sztuki nie smigane zamienic na 14 uzywane bo takie były mi potrzebne u niego to kur... pajac kazał mi jeszcze po 70 zł za sztuke dopłacic... mnie wtedy zagotował... szkoda war na niego obijac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

[h=5]Czterech emerytów pojechało na majówkę do Gdyni. Spacerują po mieście, nagle patrzą: knajpa i napis: "Wszystkie drinki po 10 groszy". Zszokowani ta informacją, wchodzą do środka. Knajpka milutka, czyściutko, dużo miejsca, sporo ludzi. Od progu słyszą głos sympatycznego barmana:- Witam panowie! Proszę, tutaj jest miejsce. Cóż wam nalać?- Prosimy cztery kieliszki martini.- Już podaję... Proszę, 40 groszy.Panowie spojrzeli po sobie, zapłacili, wypili, zamówili kolejną kolejkę. Znowu zapłacili 40 groszy. Zamówili jeszcze po jednym martini i znów 40 groszy. W końcu jeden nie wytrzymał i pyta barmana:- Niech pan nam wytłumaczy, czemu tu jest tak tanio?- Wie pan... Sprawa wygląda tak. Przez lata byłem marynarzem, ale zawsze marzyłem aby mieć swoją knajpkę. Gdy wygrałem na loterii 25 milionów dolarów, wróciłem do Polski, kupiłem lokal i ponieważ lubię ludzi, postanowiłem sprzedawać tu tanie drinki. Mając tyle pieniędzy nie muszę zarabiać. Robię to co lubię, poznając przy okazji wiele ciekawych osób. Jeden z emerytów jest zachwycony: - Co za wspaniała historia! A proszę mi powiedzieć, czemu tamci trzej w kącie siedzą tu od 40 minut, ale nic nie zamawiają?

- Aaa, ci. Przyjechali z Poznania i teraz czekają, bo od 18-ej wszystko będzie o 50 procent taniej[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

:slina:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Ostatnio takiego potwora trafiłem Bardzo konkretne są chromy na drzwiach,dobrze że stał bo bym się bał jak by ruszył :kox:

DSC_0086.jpg

DSC_0089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

:slina:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Ostatnio takiego potwora trafiłem Bardzo konkretne są chromy na drzwiach,dobrze że stał bo bym się bał jak by ruszył :kox:

http://s21.postimg.org/42yvsdbzn/DSC_0086.jpg

http://s7.postimg.org/vn280cg13/DSC_0089.jpg

Potwór stoi na WRA ale nie jest z Pionek jak by co hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu moge byc dzis ale krotko i to zaraz po 19 chyba

jak tam z tobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcm, umówmy się tak, że jeśli z jakiegoś powodu nie będę mógł przyjechać to Ty podjedziesz do mnie. Ale postaram się być. Potwierdzę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu zaczęło padać - pogoda nie sprzyja jeździe motocyklem. Marcin, może spotkamy się pod Obi i pojedziemy do mnie do garażu. To dobre jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być bede o 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a 19.30 może byk? :wink:

Będziemy się zdzwaniać. Ja mam cały czas ten sam nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś sprawdzone miejsce na wakacje typu:Karwia, Jastrzębia czy Jastarnia?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czego oczekujesz , jeśli spokoju i ładnej plaży to Karwia , jeśli imprez,tłumu dzieciaków kolonijnych to Jastrzębia Góra , w Jastarni bywałem tylko przejazdem w drodze na Hel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz sputy będą na 2 kółkach :>?

Czy ja dobrze widzę? Ozix? :kox:

Przyjedź w piątek, to jest szansa, że będzie jakaś Audica. :decayed:

Dobrze dobrze:) ja dopiero do domu wróciłem:) za 2 tygodnie będę w weekend dopiero;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czego oczekujesz , jeśli spokoju i ładnej plaży to Karwia , jeśli imprez,tłumu dzieciaków kolonijnych to Jastrzębia Góra , w Jastarni bywałem tylko przejazdem w drodze na Hel :wink:

władek też odpada spend patoli i kolejki wszędzie, ale patrze jeszcze za Krynica Morska

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

i 100 km mniej:naughty:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

równe 2 lata już stuknęły na forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChytraBabaZRadomia jest na Fotka.pl

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 00:32 ----------

Nonstop to Rudimental ft. John Newman - Feel The Love - YouTube :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje.

nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink:

MICAM gdys potrzebował kogoś na miejscu kto keli i uszczelnia lampy to Krzysztof Połeć robi to solidnie. Dziś uszczelnił moja lampę :decayed: Car Glass odmówili, facet powiedział mi że mieli słaby klej i mają teraz sporo reklamacji i musiał bym czekac u nich około 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...