Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje.

nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink:

MICAM gdys potrzebował kogoś na miejscu kto keli i uszczelnia lampy to Krzysztof Połeć robi to solidnie. Dziś uszczelnił moja lampę :decayed: Car Glass odmówili, facet powiedział mi że mieli słaby klej i mają teraz sporo reklamacji i musiał bym czekac u nich około 3 tygodni.

no nie gadaj ze Bamber Ci to zrobił? nawet nie wiedziałem ze on takie uzdolnienia ma:grin: ...dobrze wiedziec...dzieki:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje.

nie znam typa ale jak sie dowiesz to sie pochwal ..bedzie na przyszłosc:wink:

MICAM gdys potrzebował kogoś na miejscu kto keli i uszczelnia lampy to Krzysztof Połeć robi to solidnie. Dziś uszczelnił moja lampę :decayed: Car Glass odmówili, facet powiedział mi że mieli słaby klej i mają teraz sporo reklamacji i musiał bym czekac u nich około 3 tygodni.

no nie gadaj ze Bamber Ci to zrobił? nawet nie wiedziałem ze on takie uzdolnienia ma:grin: ...dobrze wiedziec...dzieki:thumbup1:

Jeśli on to Bamber to tak, zrobił i widać że ma pojęcie o robocie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 miesiącach leżenia wskoczyła rozpórka dolna takie małe rezanie a cieszy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup kontrolowany tvn turbo rs 4 2007 rok :jerk:

było na czym oko zawiesic:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie powtórkę wałkuję:kox: ładnego rs srebrnego dzisiaj widziałem koło zapiekanek na Moniuszki:decayed:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

to wybrał żonie auto cls amg:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie tak szczerzysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Radom: Ola Wróbel nagrała nowy hit! Posłuchaj piosenki dziewczyny z "Ona tańczy dla mnie" (video) - 10 maja 2013 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Radom: Ola Wróbel nagrała nowy hit! Posłuchaj piosenki dziewczyny z "Ona tańczy dla mnie" (video) - 10 maja 2013 :wink:

Płyty pewnie nie kupię.., ale sukcusu jej życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma mówiąc delikatnie :wink:

Odpaliłem Auto Mape na smarcie po ciężkim boju za***iście śmiga się z Hołowczycem :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może macie jakieś namiary: na dobrego stolarza (meble kuchenne mnie interesują), oraz wyposażenie kuchni (piekarnik do zabudowy, płyta grzewcza, zmywarka, zlewozmywak itp.).

Czy to znaczy, że już jesteś właścicielem swojego M ? :wink:

Stolarzy jest pełno - na pewno kogoś znajdziesz. Niestety nie wiem kogo Ci polecić, ale zapytam sąsiada - on chyba kogoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na wiosce jest koles co robi meble do zabudowy...(znajomym zrobił ładnie wiec chyba cos potrafi w tym temacie..wiecej Ci nie powiem bo go nie znam bo ze 3 lata temu sie sprowadził) jak cos to nr moge ci skombinowac do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może macie jakieś namiary: na dobrego stolarza (meble kuchenne mnie interesują), oraz wyposażenie kuchni (piekarnik do zabudowy, płyta grzewcza, zmywarka, zlewozmywak itp.).

ja kuchnie robiłem u tego gościa i jestem zadowolony Kaz Mebel - tanio, szybko, solidnie

rodzice i brat tez u niego robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...