Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak z tym czyszczeniem silnika :whistling:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

a miały oświetlać bagażnik muszę dokupić 2 szt:decayed:

DSC_0202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, czy jest ktos konkretny z Radomia lub okolic aby założyć u niego Fmica Tipa i Dp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowicze mam pytanie czy zna ktos ten komis i luknął by na to auto czy warto

Oferta - Audi A4 - Witam mam do sprzedania AUDI A4 QUATTRO z 2001r z silnikiem 3.0 o mocy 220 KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwszego wł

dzieki i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoły autobus Audi A6 1.9 TDI 130 PS 7 osobowy jako Kombi w Dalborowice

:wink:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Inspekcja Transportu nie zyska nowych uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje logow dynamicznych swojej b6 czy ktos z Radomia ma vaga i czas tak kolo 18 ? :-)

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

a dziś wieczorem ? Odwdzięcze się dobrym Piwem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj odzima lub kudlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1+ o 21

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 02:21 ----------

same vagi

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

ciekawe oświetlenie czekam na przesyłkę :jerk:http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma chłopy. Może jakiś grilik klubowy pod koniec czerwca? :kox:

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie rozpocząłem sezonu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też :kwasny:

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 20:53 ----------

dzisiaj widziałem jak po cywilu zdjęli na 25 Czerwca kolesia Trzeba i na takie zwracać uwagę w lusterku

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

DSC_0215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Chłopacy:grin: Tomek tego grila klubowego to na lipiec.... Pozdro i do zobaczyska w lipcu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta pogodą to jakaś masakra z pracy mieliśmy zrobić grilla, wszystko jest całe zaopatrzenie i sponsorzy a pogody nie ma:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

całe miasto zielone fajnie wygląda jak zbieraja sie na osiedlach na mecz do Lublina a najlepiej na Struga

rks.jpg 1000 biletów mają

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Audi a4 b5 Quattro 2.8 LPG Radom ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:panowie pytanie do tych którzy studiowali w radomiu na politechnice i mają to już za sobą, a mianowicie niedługo zbliża się termin złożenia pracy licencjackiej na politechnice radomskiej na wydz. ekonomicznym st.zaoczne, nie wiecie przypadkiem jak to jest u nich z programem antyplagiatowym. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:panowie pytanie do tych którzy studiowali w radomiu na politechnice i mają to już za sobą, a mianowicie niedługo zbliża się termin złożenia pracy licencjackiej na politechnice radomskiej na wydz. ekonomicznym st.zaoczne, nie wiecie przypadkiem jak to jest u nich z programem antyplagiatowym. :eusathink:

Co Ty, na forum przyznajesz się, że masz pracę przepisaną? :decayed:

Kiedyś słyszałem, że program antyplagiatowy porównuje tekst z tym, który można wyszukać w google. No i rzecz jasna jeśli znajdą jakiś akapit, który jest żywcem skądś zerżnięty i nie ma zrobionego odnośnika ze źródłem to wtedy mogą posądzić Cię o plagiat. Ale jak to jest w praktyce? :eusathink:Nie spotkałem się nigdy, żeby ktoś w moim otoczeniu miał z tym problemy, a znam różnych wariatów, którzy nawet nie przeczytali swojej pracy. W razie czego zawsze możesz powiedzieć, że w danym miejscu zapomniałeś umieścić odnośnik ze źródłem. No chyba że wszystkie rozdziały masz niewiadomego pochodzenia. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na Politechnice Lubelskiej kumpel oddał pracę w 70% identyczną jak koleś rok wcześniej i lipy nie było więc pewnie i tu nie będzie:)

A najlepiej zapytać w dziekanacie :grin:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

rozmawiałem teraz ze znajomym i mówi że w zeszłym roku na bank nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce poprawić oświetlenie fabryczne polecam wątek i kolegę Tomnik

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html#post3574241

:jerk:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html post # 62

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Szokująca kampania przeciwko jeździe po pijanemu. Zobacz film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię co mogę bez robienia odpustu :wink: że to moje nie ma turbiny :kwasny:

To sprzedaj odpusta i kup turbawkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi silnika w jakim stanie jest Z jednej strony już kiedyś wymieniałem silnik w escorcie...

wiem wiem tylko swap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...