Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Moj Kumpel jechał teraz do Ustki, wyjechał o 4 rano dojechał o...... 16.00 :facepalm: takie korki i przebudowy dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Ustki wyjechałem w niedziele ok 23, w trasie 1,5 godziny snu i na miejscu bylem ok 9 rano.

Co do pseudo wybuchu reaktora :naughty: to trzeba będzie zwiekszyć dawki jodu któru notabene wdychamy od wczoraj :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Nowe Audi już wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja k**wa mam chyba angine, telepie mnie jak wój...:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Do kiedy jestes w łebie ?:decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Nowe Audi już wkrótce

ja ruszam między 1-2 w nocy, co ma byc to będzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Do kiedy jestes w łebie ?:decayed:

w niedzielę wracam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja k**wa mam chyba angine, telepie mnie jak wój...:facepalm::facepalm::facepalm:

za mocno schłodzone napoje...

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

na radary zważaj bo od pyty tego fajansu nastawiali:facepalm:

CB jest Wczoraj mało brakowało na Maratońskiej z Halinowa jak wracałem dobrze że zapodałem bata:naughty:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

nowe moduły dotarły

DSC_0438.jpg

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

szwagier ostatnio mówił że słyszał na CB suszą ale mówi e jeszcze 1.5 km i go zdjęli na prostej :bag: zawodowy tirem...

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Ja jadę w następną niedzielę. :kox:

gdzie lecisz?

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

kto i kiedy? http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/air-show-radom-2013-a-281904/#post3701004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pływam sobie w zimnym Bałtyku , aż nagle jak mnie coś jebło bez orientu

eba.jpg:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie wkładał ktoś z was głośników 16 do swojej b5? Mam graty inie bardzo wiem jak się do tego zabrać.Dobrze by było zerknąć, bo w 'warsztacie' jakoś tak pobierznie opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie wkładał ktoś z was głośników 16 do swojej b5? Mam graty inie bardzo wiem jak się do tego zabrać.Dobrze by było zerknąć, bo w 'warsztacie' jakoś tak pobierznie opisane

ja u siebie tylko w pułkę dorezałem bo nie było wcale:whistling:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

ciekawe czy w tym roku dziewczyna go weżnie do noszenia torebki :facepalm: air show 2011 musiałem fote strzelić bo nie mogłem z niego

przechuj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...