Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w czym problem , klikaj, płacisz 3150 euro i jest Twoja

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
w czym problem , klikaj, płacisz 3150 euro i jest Twoja

Mówiąc "w ciemno" miałem na myśli, żeby jednak Marcin zerknął. :wink:

Opublikowano
  • Autor
w czym problem , klikaj, płacisz 3150 euro i jest Twoja

Mówiąc "w ciemno" miałem na myśli, żeby jednak Marcin zerknął. :wink:

w tym tygodniu nie dam rady może w przyszłym

Opublikowano

Szkoda, ze nie jest to wąska lampa, ale jesli to jest w miarę zwarty samochód to mogę łyknąć.

Opublikowano

fajny ma dywanik po stronie kierowcy,dopasował pod kolor foteli:kox:

Opublikowano
fajny ma dywanik po stronie kierowcy,dopasował pod kolor foteli:kox:

też zwróciłem uwagę chyba bambusowy:wink:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

bejca pociągnie i będzie :git:

Opublikowano

Kwinto , Ty zdaje się pracujesz w OBI , ten zestaw kluczy za 179 to jest coś wart? co to z producent?

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

o ten- OBI - Gazetka

Opublikowano

leci ktos a ten zlot:audi: :dziura:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Kwinto , Ty zdaje się pracujesz w OBI , ten zestaw kluczy za 179 to jest coś wart? co to z producent?

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

o ten- OBI - Gazetka

to zapewne marka "LUX" bo oni maja niebieskie opakowania, powiem ci tak jak jest napisane "basic"***to amatorowi styka Jesli chcesz lepsze to musi mieć "profi"****

Sam posiadam sporo klamotów z tej firmy a różnica jest kolosalna nie wspominając jeszcze o "profi+"*****

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

:kox:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

śledzili mnie dzisiaj

DSC_0932.jpg

Opublikowano

Morie. :JC_fan:

Opublikowano

u mnie za blokiem jak bym był na wczasach od rana zasiepa:wink: na air...

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/air-show-radom-2013-a-281904/

Opublikowano

Kali w poniedziałek jestem profi zestw?

Opublikowano

Ilu częściowy ten profi?

Opublikowano

DSC_0967.jpg

DSC_0968.jpg

DSC_0969.jpg

DSC_0970.jpg

Opublikowano

zestaw nr 1 by mnie interesował:cool:

Opublikowano

ok jutro zagadam za ile:decayed:

Opublikowano

ok zagadaj :wink:

Opublikowano

Widziałem ją. Niby ładna, ale to nie jest oryginał. Za dużo przeróbek, więc odpada.

Opublikowano
Japan Police moto test - YouTube nie uciekł by takiemu,co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.