Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13 wrzesnia bede w Pl....wyrażam chęć "spocenia" sie w Waszym towarzystwie:hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

13 w piątek nawet wolne mam :wink:

---------- Post dopisany 30-08-2013 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 23:11 ----------

stosował ktoś zamiennika z firmy " topran" jaka to jakość?

NOWA ODMA Olejowa Audi A4 A6 PASSAT B5 1.8T 20V (3464770844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :eusathink:

Opublikowano

kwinto jak pracujesz w nast tyg??? juz napewno musze podjechać

Opublikowano

Kudłaty plan zajęć na nowy rok szkolny :wink:

DSC_0950.jpg

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

czy ja mam takie wrażenie czy obok komendy wojewódzkiej cb jako zakłóca ...

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Opublikowano

zakłóca, ja czasem policyjne kanały słysze, hehe no ale mam unidena,

kwinto nie kupuj żadnej odmy, trzeba to rozebrac i wyczyscić, ewentualnie zaworek w odmie do wymkiany koszt ok 25 zeta

Opublikowano

byłem wczoraj u majstrów na kelles klauza powiedział że jest pęknięty chyba przydało by się to przez ciebie obadać:wink: jedyny objaw to lekkie szarpanie minimalne na 1 biegu bez gazu i zasyfienie wkoło tego:kwasny:

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

tylko najlepiej jak zimny bo kiepski dostęp:whistling:

---------- Post dopisany 01-09-2013 at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 07:03 ----------

Opublikowano

"Stary, poratuję cię Radom..." :decayed:

Opublikowano

Patrzył dzis ktoś jak na M1 Karolinka Pilarczyk latała bokiem w swoim Nissanie ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem jak Kalotka i Kazana ładnie w parze śmigali :wink:

Opublikowano

ten zapach palonych opon..... :decayed:

Opublikowano

Byłem tam na chwilę. Taki pokaz to chyba musi być męczarnia dla jeżdżących. Za mało miejsca, żeby dać w pi...

Opublikowano

no miesjca mieli mało to fakt, ale dali czadu mimo wszystko :wink:

Opublikowano

coś chyba padało to nie było smażenia dobrego jak i poprzednio pod g2 podczas początku wakacji na mokrym to łatwiej im:whistling:

Opublikowano
  • Autor

po 16 byłem i palili ładnie :decayed:

Opublikowano

ja mijałem lawety przed 10 rano na 5 roku ładne landary ze 3 sztuki:kox:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Massive Töne - Cruisen [ Official HQ Music Video ] - YouTube :wink:

Opublikowano

Siemka panowie jak ktoś by z was albo znajomych z Radomia potrzebował stalówek na zimę czy coś to mam, śmiało w Radomiu co weekend jestem to mogę podrzucić :)

koła felgi stalówki kołpaki zimówki Audi VW 5x112 A4 Passat b5 Białobrzegi ? Tablica.pl

Opublikowano
Opublikowano

buhahahhah:polew:

Opublikowano

buhahahhah:polew:

w moim regionie miasta bardzo szanowaną marką było "jabłuszko sandomierskie":wink:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

:bag:

Opublikowano

buhahahhah:polew:

w moim regionie miasta bardzo szanowaną marką było "jabłuszko sandomierskie":wink:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

:bag:

czar pe ge er-u , podpisane przez gomułke, francuskie wino: le patik i wiele innych wytrawnych trunków:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.