Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm:

ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?

Opublikowano
ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm:

ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?

czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon :decayed:

Panowie, kolaga ma dobra ofertę na Castrola Edge TD 5/40, 5L 505.01,. 125PLN Brutto z F.vat

Opublikowano
ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm:

ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?

czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon :decayed:

to niech czeka :D........ ja mam nadzieje ze soon!!!!

Opublikowano
ok zagadaj :wink:

z tego zestawu obecnie tylko numer 2 a tak o niebo lepszy niż ten z promocji za 180

DSC_0938.jpg

DSC_0939.jpg

Opublikowano
ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm:

ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?

czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon :decayed:

to niech czeka :D........ ja mam nadzieje ze soon!!!!

No właśnie, czekam a Kudlaty nawet tel nie odbiera :) ogolnie to poki co mam tylko dokładkę przód z sline i nic więcej, przydało by się dokupic tez na tył ale niektórzy świrują z cenami na maxa:facepalm: a nowa kosztuje 800zł plus lakierowanie więc okolo tysiaka,ale wszystko powolutku aby sie nie przekręcić z kasą.

Też jestem ciekaw co to za świr przewalił się na torach, jest kilku cymbałów w pionkach co nie potrafią myśleć a co za tym idze jeździć.

Opublikowano

wiedziałem [h=1]Zrywają nowy asfalt na ulicy Lubelskiej w Radomiu :whistling:[/h]

Opublikowano

już po air show to i asfalt na wiosce zwijają:lol1:

Opublikowano
ciezko odróznic w tej pozycji:grin: buahahaha... kurde nawet nie wiesz jak bardzo chce wiedziec co to za kretyn.... chce mu pogratulowac osobiscie " finezji ":facepalm:

ps. Tabasko co tam działasz ze swoją furką... s-line on board?

czeka na mnie, a wiesz jak jest,. soon :decayed:

to niech czeka :D........ ja mam nadzieje ze soon!!!!

No właśnie, czekam a Kudlaty nawet tel nie odbiera :) ogolnie to poki co mam tylko dokładkę przód z sline i nic więcej, przydało by się dokupic tez na tył ale niektórzy świrują z cenami na maxa:facepalm: a nowa kosztuje 800zł plus lakierowanie więc okolo tysiaka,ale wszystko powolutku aby sie nie przekręcić z kasą.

Też jestem ciekaw co to za świr przewalił się na torach, jest kilku cymbałów w pionkach co nie potrafią myśleć a co za tym idze jeździć.

bo Kudłaty jest zajety moją skorupą....

Opublikowano

Tomek co ostatnio jechaliśmy przez Grzecznarowskiego tylko w drugą stronę upodobały se miśki na górce strzelanie do tych co wylatują spod tunelu mało brakowało a bym wpadł...:wink:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

tj zaraz za Hubalem

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

a czytałeś o tym pacjencie co na Air Show na zdjęciu ma ufo?:grin:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Audi S4 2.7 biturbo ++ R-performance & Ferarri ;) - YouTube najlepsza panika siana przez pacjentkę:grin:

Opublikowano
  • Autor

spocimy coś jutro ? :wink:

Opublikowano

póki mam na letnim setupie 15 " amelinowych:decayed:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Pany kto ogarnia b 5 w pierwszym polifcie listwa plastikowa progowa co jest pod drzwiami na zewnątrz jest już ta sama co w drugim?

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

DSC_0948.jpg

Opublikowano
  • Autor

w drugim jest inna

Opublikowano

a pierwszy? to mnie zastanawia bo nie mogłem trafić dzisiaj ori 1 polift na parkingu:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

obydwa mają już te dolne dokładki na drzwiach to wiem...

Opublikowano
Tomek co ostatnio jechaliśmy przez Grzecznarowskiego tylko w drugą stronę upodobały se miśki na górce strzelanie do tych co wylatują spod tunelu mało brakowało a bym wpadł...:wink:

Często tamtędy jeżdżę i widziałem ich tam kilka razy. :wink:

Co do UFO - przecież to było w programie Air Show. :decayed:

Opublikowano
:grin: jak bym walnął z 8 też bym ufo widział a po 10 z kosmitami nawiązał kontakt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.