Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no nie ma innej opcji, a w piątek tak będę wracał z roboty Hej kotku

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moj Kumpel jechał teraz do Ustki, wyjechał o 4 rano dojechał o...... 16.00 :facepalm: takie korki i przebudowy dróg

Opublikowano
  • Autor

ja do Ustki wyjechałem w niedziele ok 23, w trasie 1,5 godziny snu i na miejscu bylem ok 9 rano.

Co do pseudo wybuchu reaktora :naughty: to trzeba będzie zwiekszyć dawki jodu któru notabene wdychamy od wczoraj :wink::decayed:

Opublikowano

startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Nowe Audi już wkrótce

Opublikowano

to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Opublikowano
  • Autor

a ja k**wa mam chyba angine, telepie mnie jak wój...:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Do kiedy jestes w łebie ?:decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Nowe Audi już wkrótce

ja ruszam między 1-2 w nocy, co ma byc to będzie.....

Opublikowano

Ja jadę w następną niedzielę. :kox:

Opublikowano
to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Do kiedy jestes w łebie ?:decayed:

w niedzielę wracam
Opublikowano

ja w niedziele startuję :banan:

Opublikowano

na radary zważaj bo od pyty tego fajansu nastawiali:facepalm:

Opublikowano
a ja k**wa mam chyba angine, telepie mnie jak wój...:facepalm::facepalm::facepalm:

za mocno schłodzone napoje...

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

na radary zważaj bo od pyty tego fajansu nastawiali:facepalm:

CB jest Wczoraj mało brakowało na Maratońskiej z Halinowa jak wracałem dobrze że zapodałem bata:naughty:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

nowe moduły dotarły

DSC_0438.jpg

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

szwagier ostatnio mówił że słyszał na CB suszą ale mówi e jeszcze 1.5 km i go zdjęli na prostej :bag: zawodowy tirem...

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Ja jadę w następną niedzielę. :kox:

gdzie lecisz?

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

kto i kiedy? http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/air-show-radom-2013-a-281904/#post3701004

Opublikowano

pływam sobie w zimnym Bałtyku , aż nagle jak mnie coś jebło bez orientu

eba.jpg:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

1075738d6d5d85010.jpg

:decayed::wink:

Opublikowano

Pany, nie wkładał ktoś z was głośników 16 do swojej b5? Mam graty inie bardzo wiem jak się do tego zabrać.Dobrze by było zerknąć, bo w 'warsztacie' jakoś tak pobierznie opisane

Opublikowano
Pany, nie wkładał ktoś z was głośników 16 do swojej b5? Mam graty inie bardzo wiem jak się do tego zabrać.Dobrze by było zerknąć, bo w 'warsztacie' jakoś tak pobierznie opisane

ja u siebie tylko w pułkę dorezałem bo nie było wcale:whistling:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

ciekawe czy w tym roku dziewczyna go weżnie do noszenia torebki :facepalm: air show 2011 musiałem fote strzelić bo nie mogłem z niego

przechuj.jpg

Opublikowano

Pojadę rowerem.

Opublikowano
  • Autor

to ci się trochę zejdzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.