Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz co ogłoszenie ktoś wrzuca z innego miasta to piszę że lipa:kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
teraz co ogłoszenie ktoś wrzuca z innego miasta to piszę że lipa:kox:

haha :thumbup1:

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 23:54 ----------

dobrze to jestem przekonany przez was zostaje ale kto wie jak by się ktoś trafił to następna oooo jednak z klima :wink:

ps jak bym wrzucił w dział sprzedam to pewnie by tak było że oszukuję bo warchoł spekulant :guma:

Opublikowano

Kwinto, wystaw za, np. 10.000 zł. Jak się sprzeda to dobrze. Jeśli nie to zostawisz sobie. :wink: Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

Są jeszcze ludzie, którzy szukają bez klimy.

Opublikowano
Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Kwinto , a nie myslałeś żeby sobie dorezać klimę? toż w okolicach R-mia tyle angoli na części się przewija że nie było by z tym problemu, a i cena nie powinna być jakaś zaporowa,ja bym chyba poszedł w tym kierunku , a i sprzedać na przyszłośc będzie łatwiej.

Opublikowano
Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Kwinto , a nie myslałeś żeby sobie dorezać klimę? toż w okolicach R-mia tyle angoli na części się przewija że nie było by z tym problemu, a i cena nie powinna być jakaś zaporowa,ja bym chyba poszedł w tym kierunku , a i sprzedać na przyszłośc będzie łatwiej.

Patrzyłem już za tym 1,5 w klamotach by się wyrobił właśnie z angoli tylko jakieś rury są inne ale to pikuś Warte też do przemyślenia :wink:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Kwinto, wystaw za, np. 10.000 zł. Jak się sprzeda to dobrze. Jeśli nie to zostawisz sobie. :wink: Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście.

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

Są jeszcze ludzie, którzy szukają bez klimy.

Dzięki za zainteresowanie :hi:

Opublikowano

powiedz jeszcze że to Ty piszesz te super teksty tym radomskim handlarzom z allegro:kox:

Aż takim bajkopisarzem nie jestem. :decayed:

Opublikowano

kto Cię tam wie

Opublikowano

BTW, miałem kiedyś taką zdzirę:

image.jpg

Zwykły ADR - 1.8. W ogłoszeniu wstawiłem tylko jedno zdjęcie - samochód sprzedał się na pniu, a później jeszcze przez 2 dni dostałem chyba ze 30 telefonów. :decayed:

Opublikowano

panowie,

części do merca osobowego w Radomiu,???? konkretnie zderzak przód do E w211 z 2003 bez sprysków i chromów,.????

Opublikowano

wysmalcowałes go ,szajn był to i szybko poszedł. niczym rasowy handlarz z Radomia hehehehe

Opublikowano

Kidys byl szal na 1.8 20v hehehe

Opublikowano
wysmalcowałes go ,szajn był to i szybko poszedł. niczym rasowy handlarz z Radomia hehehehe

Niczym nie szmalcowałem. Któregoś pięknego dnia, zaraz po umyciu, spodobał mi się kadr, a że miałem akurat ze sobą lustrzankę to strzeliłem zdjęcie od niechcenia. Tyle. :wink:

Nigdy nie umiałem "szmalcować" samochodów. Może inaczej - nie miałem do tego cierpliwości i szkoda mi było czasu. Chociaż czasem mam chęć zlecić, np. Kudłatemu jakąś polerkę i odświeżenie detali.

Opublikowano

Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)

Opublikowano
Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)

bo to radomski paparazzi jest :D

Opublikowano

Kwinto wystawić możesz to nie kosztuje. A może ktoś się trafi.

Opublikowano

To chyba na tablicy bo gdzie indziej to kosztuje

Opublikowano

tablica jest teraz bardzo popularna więc jak najbardziej

Opublikowano
Dobrze ze w kieszeni lustrzanke tomek nosisz ;-)

W bagażniku. :wink:

Opublikowano
BTW, miałem kiedyś taką zdzirę:

http://s9.postimg.org/5ndjycy0b/image.jpg

Zwykły ADR - 1.8. W ogłoszeniu wstawiłem tylko jedno zdjęcie - samochód sprzedał się na pniu, a później jeszcze przez 2 dni dostałem chyba ze 30 telefonów. :decayed:

co to za końcówki jak pamiętasz? :naughty:

Opublikowano

Kwinto, z takimi końcówkami nabyłem auto. Z tego co pamiętam to Ulter.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.