Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwinto , dołóż dwie rurki i sprzedasz jako 1.8T:lol1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kwinto , dołóż dwie rurki i sprzedasz jako 1.8T:lol1:

dokleję na klapie T i Q :wink: i RS jak niektóre antki i z klubu w dieslach:facepalm:

Opublikowano

C

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Nie obrazaj szlachty

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Diesel na wyszystkim pomknie

Opublikowano

Naklej jeszcze HDI. Będzie więcej.

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Koniecznie jeszcze naklej AVANT, bo zdaje się, że na kombiaki jest większy popyt.

Opublikowano

:grin:

korzystał już ktoś z chińskiego allegro? China Online Shop for Gadgets and Clothing, Buy cheap for Dropship and Wholesale with Free shipping!

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

jak by ktoś był zainteresowany mam dobrą wkładkę do drzwi "Gerdy", miała być u mnie ale drzwi wymieniłem:hi:

Opublikowano

Pany, na jakich felgach B6 fajnie wygląda? Chciałbym zachować fabryczny i klasyczny wygląd, dlatego felgi w rozmiarze 16", max 17". Jakie oryginalne felgi polecacie? A może ktoś ma jakieś oryginały do sprzedania?

Opublikowano

s line 17, ale do dołu ten traktor musi pójść,. :wink:

ori 16 to ''biedrony'' jak dla mnie,.

Opublikowano

Chyba jednak oryginalne fele nie są ładne. To znaczy, że trzeba sprzedać samochód. :decayed:

Opublikowano
Chyba jednak oryginalne fele nie są ładne. To znaczy, że trzeba sprzedać samochód. :decayed:

Tomek nawet najpiekniejsza felga bedzie słabo wygladać na seryjnej kozie. minimum 20-40mm w dół i wtedy juz byłby mjut :wink:

Opublikowano

Jestem zwolennikiem tego, co fabryka wypuszcza, chociaż rzeczywiście lekka gleba by się przydała. Tylko co wtedy z komfortem??

Opublikowano

Jesli jestes zwolennikiem tego co wypuszcza fabryke to wkładaj Sline -20mm juz cos z tego moze bedzie. Nawet gleba przy 16" wyglada lepiej niz seria na 18" :wink:

Opublikowano
Jesli jestes zwolennikiem tego co wypuszcza fabryke to wkładaj Sline -20mm juz cos z tego moze bedzie. Nawet gleba przy 16" wyglada lepiej niz seria na 18" :wink:

O, i to już brzmi rozsądnie. :wink:

Na razie to są luźne plany co do tego samochodu. Jeśli nikt nie zapłaci mi za to auto tyle ile rzeczywiście jest warte to zostawiam dla siebie i wtedy zajmę się kosmetyką itp.

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

moskal, a jak mniej więcej wygląda Audi na tym zawieszeniu S-line. Pokaż jakieś fotki.

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Dobra, już mam. :wink:

s20043.jpg

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Audi-A4_2002_1024x768_wallpaper_02.jpg

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Opublikowano
Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Poka przykładowe foty. Ja nie chcę mieć szpanerskiego wózka, który się boi krawężników, tylko wygodne Audi A4 Quattro.

Opublikowano
Ja na Twoim miejscu załozylbym spreżyny -40mm i byłoby git :wink:

Poka przykładowe foty. Ja nie chcę mieć szpanerskiego wózka, który się boi krawężników, tylko wygodne Audi A4 Quattro.

forum ---> A4B6 ---> Moja A4 :)

Krawezników boją sie auta opuszczone o 8-10-12cm a nie 4 :) Przy 4cm to mozesz na pełnej k**wie wbijac sie w krawężnik i nic sie nie stanie :wink:

Opublikowano
Pany, na jakich felgach B6 fajnie wygląda? Chciałbym zachować fabryczny i klasyczny wygląd, dlatego felgi w rozmiarze 16", max 17". Jakie oryginalne felgi polecacie? A może ktoś ma jakieś oryginały do sprzedania?

Mam taki komplecik:

Felgi AUDI alu 17" 8H0 601 025A 4szt od 999zł (3921525178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

no pewnie, do tego springi 1BE i będzie malina

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

chociaż bardziej mi się widzą te s-line z tej foty wyżej, na niebieskiej B6

, ale tam robotę robią zderzak i dokładki s-line

Opublikowano

Na razie tnę koszty i odpuszczam sobie zabawę samochodem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.