Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O w mordę, kogoś poniosło. Ciekawe do czego to służy. :kox:

jeździ nawet gdy śniegu nie ma Myślę że ma jakieś chody w nadzorze odśnieżania dróg :wink: jako przeloty kontrolne by kolega Moskal mógł polatać po mieście :wink::hi:

Qudłaty konkurencja nie śpi nowy spam puścili http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/reparatur-und-service/passt-genau.html?csref=soc_facebook_AudiUndFilm_kundenbereich_reparatur-und-service_passt-genau :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chyba ktoś z klubu był w rosie w sobote bo widziałem klubową B6 koło Parku Kościuszki :hi:

Temat Air Show w mieście powraca i nie tylko ...https://www.facebook.com/pokazy.airshow


Pompa wspomagania jak leci to skrzypi w B5?

Opublikowano
  • Autor

wymień płyn

Opublikowano

wymień płyn

o mówisz że pomoże? latam już 4 lata to faktycznie a jaki możesz polecić?

trochę adrenaliny nie zaszkodzi każdemu https://www.youtube.com/watch?v=Q5mHPo2yDG8 :)

czy taki płyn do mojego bedzie dobry? http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-febi-06162-zielony-mineralny-i4986933047.html

czy ten http://allegro.pl/oryg-plyn-olej-do-wspomagania-vw-audi-skoda-seat-i5081159656.html

Opublikowano

na zbiorniczku masz oznaczenie ;)

Opublikowano
  • Autor

i zalecałbym ori :)

Opublikowano

chyba ktoś z klubu był w rosie w sobote bo widziałem klubową B6 koło Parku Kościuszki :hi:

Temat Air Show w mieście powraca i nie tylko ...https://www.facebook.com/pokazy.airshow

Pompa wspomagania jak leci to skrzypi w B5?

To byłem ja...

Opublikowano

Pompa jak się kończy to wyje, skrzypią zwykle wahacze. Płyn kup oryginał, w ASO Skoda wychodzi najkorzystniej.

Opublikowano

Pompa jak się kończy to wyje, skrzypią zwykle wahacze. Płyn kup oryginał, w ASO Skoda wychodzi najkorzystniej.

albo też gumy stabilizatora

:hi::)

Opublikowano

ok tak więc dzisiaj zajrzałem i poniżej minimum na tym wskaźniku a kolor ciemny brąz.. :facepalm: .nie zdziwiłbym sie jak by był fabryczny Byłem w skodzie proponował mi zielony za 42 zł

Tak więc to nie gumy od zawiechy bo przerabiałem to i był inny dźwięk.

Czyli co kupić Skodowski i będzie git?


ten będzie dobry? http://allegro.pl/oryg-plyn-olej-do-wspomagania-vw-audi-skoda-seat-i5081159656.html


chyba ktoś z klubu był w rosie w sobote bo widziałem klubową B6 koło Parku Kościuszki :hi:

Temat Air Show w mieście powraca i nie tylko ...https://www.facebook.com/pokazy.airshow


Pompa wspomagania jak leci to skrzypi w B5?

To byłem ja...

no klubowe to klubowe :thumbup1: od razu widać

Opublikowano
  • Autor

bedzie dobry

Opublikowano

i git jutro podjadę do skodziarzy 42 zł z alle wychodzi 50 zł

Dzieki za zainteresowanie :hi:

Opublikowano

Przepłucz układ...na maksa w lewo i odbijasz i do prawa do końca zbiorniczek otwarty i uzupełniasz na bierząco ;) .....kilka razy tak zrób poświęć trochę płynu ..kilka minut czasu zejdzie ale układ będzie miał zrobione "dobrze" :) ......zobaczysz ile brązowego wyleci ;)

Opublikowano

Przepłucz układ...na maksa w lewo i odbijasz i do prawa do końca zbiorniczek otwarty i uzupełniasz na bierząco ;) .....kilka razy tak zrób poświęć trochę płynu ..kilka minut czasu zejdzie ale układ będzie miał zrobione "dobrze" :) ......zobaczysz ile brązowego wyleci ;)

ale to wężyk odpinać od zbiorniczka?czy w sensie dolać bo mało co jest go...

Opublikowano

powrót do zbiorniczka odepnij i zlewaj do jakiegoś pojemnika ,jednocześnie zalewając tak by nie zapowietrzać ;) niepotrzebnie

Opublikowano

powrót do zbiorniczka odepnij i zlewaj do jakiegoś pojemnika ,jednocześnie zalewając tak by nie zapowietrzać ;) niepotrzebnie

aha dzięki wielkie Pozdro :hi:

Opublikowano
:hi:;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.