Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę że od WR lepsze fabryki maja FSD :grin:


Powiem Ci ,że jestem pełen podziwu dla tych co te auta wyszukują :naughty: ...same cukiereczki znajdować to cza mieć farta :decayed:

za granicą rodziny opiekują się pierwszymi właścicielami :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:....

Tak mi się wydawało ,że wdzięczność sięga pokoleń [emoji14]olew:

:hi: siemanko

Opublikowano

ale typa wczoraj widziałem miał GT na grilu w b 5 w miejscu na logo quattro myślę że mogło być GTI od pastucha ale odparło I :facepalm:

Opublikowano

bo Radom to nie miasto to stan umysłu :decayed:

Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. :facepalm:

Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. :grin:

Opublikowano

oczywiście ,że nie ......ale jak szukasz dużej benzyny to na 99% znajdziesz w Radomiu ;)....taka ot ciekawostka ;)


żeby nie było ...dziś z kolegą byliśmy zobaczyć/objechać c5'tkę w Radomsku ......cukiereczek w ogłoszeniu był...na miejscu ciut inaczej wyglądał.....kumpel trochu zawiedziony ale szukamy dalej ;)

Opublikowano

Kolega kupił w tym tygodniu BMW E92 325i 2006r

w bardzo ładnym stanie, stoi u mnie na warsztacie na filtry oleje i inne duperele

jutro wrzuce foty

Opublikowano

w 4-ro bucie ? bo to jest priorytet ;)

Opublikowano

a skąd :facepalm: ....ujnia straszna a do tego nie ma szpery

niby 218kM a jedzie jak 150-cio konne audi

dzisiaj troche nim pojezdziłem, twarde w ...uj, koła 19"

ale co trzeba przyznac to przy 140km/h na kompie pokazuje 6.2 litra na 100km :kox:

wkreca sie jak szlifiera, zadne obroty jej nie straszne, 250 leciałem

Opublikowano

beta...ano właśnie :)

Opublikowano

bo Radom to nie miasto to stan umysłu :decayed:

Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. :facepalm:

Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. :grin:

Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości.

Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia.

Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu.

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Czytaliście, jak to na dzisiejszej sesji radni wymyślili sobie przerwę żeby przewieźć d*py bronkobusem? :facepalm: ja pier**le, istna komuna, krawężniki powinni jeszcze na biało pomalować na trasie przejazdu.

Opublikowano

bo Radom to nie miasto to stan umysłu :decayed:

Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. :facepalm:

Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. :grin:

Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości.

Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia.

Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu.

Armi, nie chodzi mi o komisy tylko o konkretny tekst mcm'a. :wink:

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: dobry

wiosna idzie trzeba powoli szykować baloniki letnie :naughty:


skrzypienie wahaczy ogarnięte dostały smarowanie w postaci oliwki ze strzykawki Skrzypiał któryś jak w Żuku :facepalm:

Opublikowano

jak skrzypiały to i tak pod koniec roku szrot

Opublikowano

optymistycznie do tego podchodząc :wink:

Opublikowano
  • Autor

bo Radom to nie miasto to stan umysłu :decayed:

Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. :facepalm:

Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. :grin:

Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości.

Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia.

Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu.

Armi, nie chodzi mi o komisy tylko o konkretny tekst mcm'a. :wink:

cytat nie tekst :decayed:

Opublikowano

bananik po prawej już w zeszłym roku dawał znaki :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.