Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cytat nie tekst :decayed:

A chociaż wiesz przez kogo i w jakiej sytuacji użyty był ten cytat? :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elo Mociumpany :hi:

Opublikowano
  • Autor

cytat nie tekst :decayed:

A chociaż wiesz przez kogo i w jakiej sytuacji użyty był ten cytat? :naughty:

oglądałem niedawno w TV ale nie pamiętam co to był za program

Opublikowano

Wiosna idzie. :D

Opublikowano

:hi:

Elo Mociumpany :hi:

czyżby przez weekend coś "starego" w tv leciało ? :)

Opublikowano

siemano,

Artur co starego, szybcy i wścieki byli, Top Gear nie było nowego odcinka,.

Opublikowano

Witaj Robert :hi:...ze starych....to tip padł znowu.....chyba pójdzie padlina w końcu na żyletki :)....brakuje mi już cierpliwości :( do tego

Opublikowano

Elo :hi:

Robert garaz wolny? Mam zielone światło do wjazdu na serwis?


Artur Robert Ci naprawi :grin:

Opublikowano

Artur, co znów, gwarancja jakas na to była,

taka sama awaria co w poprzedniej, a miałem przekładke na manuala,

Opublikowano

Od przyszlego tygodnia zamykamy ul.Struga przy "bazarku". Miłego "objeżdżania" :grin:

Opublikowano

Moskal jak tak patrze coś Ty tam w WR narobił to dochodze do wniosku ze architekt z Ciebie jak z mysiej psitki rakietnica :grin:

Opublikowano

a gdzie konkretnie oglądałeś ?

Opublikowano

Artur, co znów, gwarancja jakas na to była,

taka sama awaria co w poprzedniej, a miałem przekładke na manuala,

taka sama awaria....skrzynia używana więc bez żadnej gwarancji ....masz te graty wszystkie pod przekładkę ?? wi fil ? :D może być pw ;)

:hi: siemka all

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

siema

Bieluń odpowiesz mi kozi bobku ? :grin:

Opublikowano

siema

Bieluń odpowiesz mi kozi bobku ? :grin:

Siema

Byłeś na szrotach ?

Opublikowano

Od przyszlego tygodnia zamykamy ul.Struga przy "bazarku". Miłego "objeżdżania" :grin:

Dobrze wiedzieć. To powiem Ci przy okazji, że tam na Struga, na przeciwko tego bazarku są pyszne kurczaki. Lokal niepozorny, ale jedzenie naprawdę pyszne i tanio. "Amerykańskie kurczaki" czy coś takiego.

Od przyszlego tygodnia zamykamy ul.Struga przy "bazarku". Miłego "objeżdżania" :grin:

Dobrze wiedzieć. To powiem Ci przy okazji, że tam na Struga, na przeciwko tego bazarku są pyszne kurczaki. Lokal niepozorny, ale jedzenie naprawdę pyszne i tanio. "Amerykańskie kurczaki" czy coś takiego.

Chyba tam zaraz pojadę, bo narobiłem sobie smaka. :kox:

Opublikowano
Chyba tam zaraz pojadę, bo narobiłem sobie smaka. :kox:

powiem Ci , że pare razy patrzyłem na ta budę , jak mówisz że dobre żarcie to nie pozostaje mi nic innego jak tam jechać :D

siema

Bieluń odpowiesz mi kozi bobku ? :grin:

Siema

Byłeś na szrotach ?

tutaj nie ma nic

Opublikowano

Chyba tam zaraz pojadę, bo narobiłem sobie smaka. :kox:

powiem Ci , że pare razy patrzyłem na ta budę , jak mówisz że dobre żarcie to nie pozostaje mi nic innego jak tam jechać :D

siema

Bieluń odpowiesz mi kozi bobku ? :grin:

Siema

Byłeś na szrotach ?

tutaj nie ma nic

Te krowi placku ::D: np. Ul. Limanowskiego

Opublikowano

a co cie boli na Limanowskiego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.