Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry blacharz :grin: :grin: :grin: :grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rezacze :D

Opublikowano

hehe, prawie jak w Pit-Stop ie,

nie chciał holowac do warsztatu to warsztat przyjechał na miejsce zbrodni, fakt jest taki że w nowszym aucie to z plastików by wióry zostały a tu lekko sie zderzak zchował, chwila i już wszystko na miejscu,. :)

a ten sie czepił że w silniku nie mam oleju bo tak grzechocze, może i grzechocze ale dupe wiezie, :P

i ma hamulce i abs i w dupe nie walę,

ale cięzko się skupic i na jeżdżeniu i na robocie, bo laski wiosenne stroje wyciagnęły, moskal nawet jedna na budowie miał,.

Edytowane przez kudalty66

Opublikowano

wiosna to b.dobra pora roku ...fakt :D

kudłaty mogę tyrknąć? bo miałem esa odpisywać ,a jakoś mi umknęło ;)

Opublikowano

Profesjonalna Rama do prostowania by Kudłaty

AAugrf.jpg

:polew: :polew:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Profesjonalna Rama do prostowania by Kudłaty

AAugrf.jpg

:polew: :polew:

I takiej własnie uzywalismy tylko niebieskiej :D

Opublikowano

i młotka, bo podparcia dźwigni nie było, :P

Edytowane przez kudalty66

Opublikowano

jednym słowem adac w Polsce też działa ;)

Opublikowano

Arturoo, a co Ty kolor zmieniłeś, narozrabiałeś coś? :cool1:

Opublikowano

Arturoo, a co Ty kolor zmieniłeś, narozrabiałeś coś? :cool1:

Na zmywaku po śniadaniu nie stanąłem i mnie Żona podkablowała :decayed:....

Prezes jak się dowiedział nawet się nie zastanawiał tylko belke w blue zmienił :grin::wink:

:klamie::wink::decayed:

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Panowie kupował ktoś coś takiego na postojowe http://allegro.pl/philips-white-vision-zarowki-postojowe-w5w-4300-k-i4973302563.htmlopinie jakieś? :hi:


chodzi mi czy barwa jest faktycznie biała do 5000 a nie galaktyczna poswiata

Opublikowano

Jak zwykła żarówka może mieć barwę 4300 k ?? Ledowa już szybciej ;).

Nie ,nie kupowałem i we wszystko co piszą nie wierzę .

Siemka z rańca :hi:

Opublikowano

Wczoraj z Kudłatym pod Delikatesami na Chrobrego wymienilismy chłodnice i wyprostowalismy łomem przód w 80tce w półtorej godziny :grin: :grin: :grin:

Jak to?

Opublikowano

Moskal za pannami się oglądał i przyjebał w kogoś :grin:

Opublikowano

ja jeżdżąc po Radomskim grajdole rozjebałem zawias w B4 , a tam naprawde jest pancerna konstrukcja... :decayed:

I chłodnicę... To wszystko przez ten Radom. :decayed:

Opublikowano

Jak zwykła żarówka może mieć barwę 4300 k ?? Ledowa już szybciej ;).

Nie ,nie kupowałem i we wszystko co piszą nie wierzę .

Siemka z rańca :hi:

ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja

chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w

zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76

Opublikowano

Jak zwykła żarówka może mieć barwę 4300 k ?? Ledowa już szybciej ;).

Nie ,nie kupowałem i we wszystko co piszą nie wierzę .

Siemka z rańca :hi:

ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja

chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w

zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76

ledzik w postoju by ładnie świecił musi mieć z 7-10 wat mocy...teraz mam 7,5 watowe i powiedzmy ,że jest w miarę...ściągałem z tej stronki ;)

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Alo ;)
Ja tam sie bujam od soboty po Radomiu i pytam sie dlaczego w tym miescie nie ma fajnych Audi? Slepy ja czy co? Same w morde no pierdzace BMW i do tego z ciemnymi szybami :P

Ah ten nasz Radom, maaaaasakra. Do tego kazdy chce sie scigac ze swiatel. No nic w tym miescie nie zmienia sie na lepsze :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.