Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołych świąt :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie czy jest ktoś w okolicach radomia kogo możecie polecić do zrobienia renowacji przycisków climatronica, itp?

Opublikowano

Panowie czy jest ktoś w okolicach radomia kogo możecie polecić do zrobienia renowacji przycisków climatronica, itp?

Nie znam nikogo takiego, ale spokojnie sam to ogarniesz.
Opublikowano

Nie wiem czy nie lepiej komus tego zlecic;) chlopak z forum zawołał 150 zł. Polecaja go inni forumowicze. Wstawial zdjecia i jego praca wygląda naprawdę bardzo ładnie. A sam kpl naprawczy kozztuje 100zl. Zastanawiam się czy warto ryzykować.

Opublikowano

Nie wiem czy nie lepiej komus tego zlecic;) chlopak z forum zawołał 150 zł. Polecaja go inni forumowicze. Wstawial zdjecia i jego praca wygląda naprawdę bardzo ładnie. A sam kpl naprawczy kozztuje 100zl. Zastanawiam się czy warto ryzykować.

Który? Bizoon?

Ja brałem zestaw naprawczy od niego i byla słabość.

Folia transportowa(?) słaba. Nie dało się dobrze nakleić przycisków za pomocą folii.

Naklejałem ręcznie, przesuwałem igłą a i tak wyszło słabo. Na drugi raz oddałbym komuś.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Nie bizoon. _radek_

Na forum parę osób korzystało z jego uslug. Wstawial zdjecia przed i po. Wyślę do niego. Dam znac jak wyszlo;)

Opublikowano

Nie bizoon. _radek_

Na forum parę osób korzystało z jego uslug. Wstawial zdjecia przed i po. Wyślę do niego. Dam znac jak wyszlo;)

Ok, też bym chętnie skorzystał.

Opublikowano

Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?

Opublikowano

:hi:

a co to? powrót do przeszłości? :) gdzie reszta postów?

...juz wiadomo...

Niestety z przyczyn od nas niezależnych (złośliwość rzeczy martwych) musieliśmy ratować się backupem całego forum. Zawartość z całego dnia 8 kwietnia oraz wszyscy zarejestrowani userzy niestety są nie do przywrócenia.

Przepraszamy za niedogodności przez kilka ostatnich godzin, podczas których trwały prace mające na celu przywrócenie normalnego funkcjonowania.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?

raczej nikt wcześniej nie kupował u nas

OC sie kończy ktoś może coś polecić przysłali mi zaproszenie do zapłaty za kolejny rok 453 zł propozycja z Gererali z NNW

Opublikowano

453zł z NNW to chyba nie ma tragedii

Opublikowano

Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?

raczej nikt wcześniej nie kupował u nas

OC sie kończy ktoś może coś polecić przysłali mi zaproszenie do zapłaty za kolejny rok 453 zł propozycja z Gererali z NNW

Mogę Ci dać namiar do gościa od ubezpieczeń. Zajmuje się tym od bardzo bardzo dawna. Kupuję u niego juz z 10 lat. Zawsze jestem zadowolony, zawsze coś ciekawego zaproponuje.
Opublikowano

453zł z NNW to chyba nie ma tragedii

nie ma

Opublikowano

501-555 066 Pająk się nazywa, zapytaj tu o ubezpieczenie, powiedz że od Głowackiej

pozdro


a jak chcesz vaga podłączyć to zapraszam

Opublikowano

Zamknąłem Wam Limanowskiego od Obrońców do Maratońskiej :grin::naughty:

Opublikowano

własnie miałem ci pozdrowienia wysłać, tyłek cię nie boli,

na jak długo, znaczy ryjesz dalej czy cos spartoliłeś???

którędy objazdy???

Opublikowano

Ryje dalej , następny odcinek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.