Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto jeździ granatowym kondonem B5 na WR z fioletowymi felgami ?

Też chyba wczoraj widziałem wieczorem na ustroniu
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Troche spamu jak ktoś jeszcze nie był moja strona parku do którego mam rzut beretem https://www.facebook...63080716?ref=hl

Znaczy się prowadzisz tę stronkę? Chyba czas zainwestować w lustrzankę. :decayed:

sa inne wydatki a kalkulator zawsze jest w kieszeni :wink:

no i co z tego że ma ese jak wozi się jakimś trupem :grin:

NAwierzchnia ulic Radomia nie pozwala mi na jazde czym innym niz TRUP :grin::wink:

wjedzie wjedzie :wink: to i pewnie obok mojego bloku tez sabotaż mi zrobił bo widzę że za chodnik sie wzięli to i ulice tez

Gdzie mieszkasz ? :naughty:

Ul Kolberga

Opublikowano

Ul Kolberga

To nie moja sprawka :bag:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Kto jeździ granatowym kondonem B5 na WR z fioletowymi felgami ?

Pewnie ja :banan: a za kondona będzie wp***dol jak następnym razem zawitasz u mnie hehe :kox:

Opublikowano

Kto jeździ granatowym kondonem B5 na WR z fioletowymi felgami ?

Pewnie ja :banan: a za kondona będzie wp***dol jak następnym razem zawitasz u mnie hehe :kox:

wczoraj miałes strasznego farta jak zawinąłeś rogala wokół wysepki na Limanowskiego , że psy w Młodzianowskiej nie stały :wink::naughty:

Opublikowano

hehe wiem wiem że tam stoją ale szybki rzut okiem i ogień :) trzeba sobie jakoś radzić :)

Opublikowano

hehe wiem wiem że tam stoją ale szybki rzut okiem i ogień :) trzeba sobie jakoś radzić :)

Czym sie różni Twoje kąbi od innych kąbi B5 , że nie wolno na niego mówić KONDON ?? :grin::wink::naughty:

Opublikowano

bo ma różowe felgi :D :D :D

Opublikowano

Nie sposób się nie zgodzić :)

Opublikowano

Ul Kolberga

To nie moja sprawka :bag:

:thumbup1:

Opublikowano

Moskal, coś tam spartolił na tej Skłodowskiej że take opóźnienia? :grin:

Opublikowano

Elo chopacy

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Moskal, coś tam spartolił na tej Skłodowskiej że take opóźnienia? :grin:

haha może sie kapnęli, że spadki są w przeciwnym kierunku i znowu trzeba będzie ryć :P:P

Edytowane przez mokom69

Opublikowano

Moskal, coś tam spartolił na tej Skłodowskiej że take opóźnienia? :grin:

haha może sie kapnęli, że spadki są w przeciwnym kierunku i znowu trzeba będzie ryć :P:P

Niemożliwe , nowa kanaliza idzie po śladzie starej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale coś jest ponoć spartolone :P

Opublikowano

Podwykonawca zszedł z budowy ale na 100% nic nie jest do poprawki. Ostatnie 2 tygodnie robilismy podbudowe z kruszywa i jak jutro nie bedzie padac to beda kłaść mase na odcinku od ul.25 Czerwca do połowy. Taka robota jak tam jest słaba bo musisz zachowac przejezdność ulicy dla mieszkańców , nie moze byc duzych uskoków i dlatego jak kopią to potem zasypują do pełnej wysokości kruszywem a jak sie zrobi całość to sie ściaga 14cm robiąc miejsce na mase. Czasochłonne.

Edytowane przez moskal

Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

Długo tam będziecie? To może zajrzę z potomkami
Opublikowano

Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił :D

20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam :decayed:

Długo tam będziecie? To może zajrzę z potomkami

Jesteśmy tam praktycznie codziennie, jeśli tylko pogoda dopisuje to Spokojnie kogoś spotkasz ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.