Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zauważyłem Twój, jakby to nazwać lokalny patriotyzm do Radumia ale czasami spójrz obiektywnie na to co piszą inni ;)

O ile mój lokalny patriotyzm nikomu nie szkodzi, o tyle Twoja niechęć do Radomia i to, w jaki sposób ją wyrażasz, jest po prostu przykra. Obawiam się, że raczej tego nie zrozumiesz, więc lepiej więcej nie dyskutować na ten temat. :wink:



Pamiętam jak była akcja z chytrą babą to Tomek z domu przez dwa miechy nie wychodził a pół roku bał sie spojrzeć drugiej osobie w oczy :bag:

Bałem się, ale tylko dlatego, że w tym czasie Ty przybyłeś do Radomia. :decayed:

Opublikowano

Ja staram się pokazywać to, czego Ty nie dostrzegasz lub nie chcesz widzieć ;) spox, nie ma tematu..

Opublikowano

Turbo najlepiej w Jaworznie z 2 lata gwarancji a wtryski Nadarzyn.

Opublikowano

Kali, jak rano budzisz się obok żony to mówisz jej, że ma potargane włosy, bo Ona "tego nie dostrzega", czy raczej prawisz komplementy wtedy, gdy wygląda atrakcyjnie?

Uwierz mi, że dostrzegam wiele rzeczy - tych negatywnych też. Ale staram się koncentrować na pozytywach. Nie widzę sensu wywlekania brudów na forum - to trochę jak sranie we własne gniazdo. ;)

Opublikowano

wrzućcie na luz ktoś w sobotę przybywa do Parku https://www.facebook.com/events/647380978728263/ Może spot rowerowy już raz byłem na Mireckiego :D

Opublikowano

Na spot rowerowy zawsze jestem chętny! Chociaż w ten weekend będę na uczelni. :kwasny:

Od poniedziałku do czwartku mogę wychodzić na rower po 20:00.

Opublikowano

Powitać jestem nowy ;) jak coś głupiego napisze to mnie zj***ć :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Powitać jestem nowy ;) jak coś głupiego napisze to mnie zj***ć :)

:hi:

Opublikowano

Powitać jestem nowy ;) jak coś głupiego napisze to mnie zj***ć :)

Tu każdy pisze coś głupiego, więc się nie martw. :wink:

Opublikowano

wracajac do TEMATU..
jak jest z spocikami w Radomiu ?

Opublikowano
  • Autor

co jakiś czas sie widujemy jest wtedy info w 1 poście :)

Opublikowano

Drift Masters w Jastrzębiu http://radom24.pl/artykul/czytaj/23258

Sie ma Był już ktoś na tym torze chodzi mi o to że trybuny to nie duże i obawiam się że pewnie lipton jest jak więcej ludzi się zleci?

https://www.facebook.com/torjastrzab/photos/a.202024946625545.1073741826.202024299958943/408650719296299/?type=1&theater

Opublikowano

Drift Masters w Jastrzębiu http://radom24.pl/artykul/czytaj/23258

Sie ma Był już ktoś na tym torze chodzi mi o to że trybuny to nie duże i obawiam się że pewnie lipton jest jak więcej ludzi się zleci?

https://www.facebook.com/torjastrzab/photos/a.202024946625545.1073741826.202024299958943/408650719296299/?type=1&theater

Pogoda ma być ujowa to może nie będzie przypadkowych osób a tym samym tłoku
Opublikowano

Drift Masters w Jastrzębiu http://radom24.pl/artykul/czytaj/23258

Sie ma Był już ktoś na tym torze chodzi mi o to że trybuny to nie duże i obawiam się że pewnie lipton jest jak więcej ludzi się zleci?

https://www.facebook.com/torjastrzab/photos/a.202024946625545.1073741826.202024299958943/408650719296299/?type=1&theater

Byłem dzisiaj na treningach, było mało ludzi(trybuna zapewniona w 1/5) ale to dopiero treningi, jutro od 11 będę

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: czeka mnie tylko 10 h pracy :wallbash: i niedziela wolna :whistling:

Opublikowano

Wybiera się ktoś z Radomia na VAG Szydłowiec ???

https://www.facebook.com/events/932153440151112/

bynajmniej mnie czeka zbyt dożo wrażeń a dzień za krotki :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.