Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam trumna wejdzie :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam

..aha do tego z homologacją

Opublikowano

:hi:

Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam

..aha do tego z homologacją

z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą :wink:

Opublikowano

Kwinto nightbreak albo blue vision.

Opublikowano

:hi:

Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam

..aha do tego z homologacją

z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą :wink:
Chodzi Ci o kolor żarówki czy barwę światła?
Opublikowano

Sie ma Pany. Czy wszyscy wciąż mają swoje prawa jazdy? :decayed:

Opublikowano

:) hehe cały czas ....ale ja jeżdżę 2,5 :grin:

:hi:

Opublikowano

:) hehe cały czas ....ale ja jeżdżę 2,5 :grin:

:hi:

2,5 km/h ? :decayed:

Opublikowano

Silnik :banan:

Opublikowano

Silnik :banan:

Współczuję! W kontekście surowych przepisów oczywiście. :wink:

Opublikowano

Spoko luz.....zanim do 50'tki go kulnę to mnie światła na następnym skrzyżowaniu trzymają :grin:

Opublikowano

Sie ma Pany. Czy wszyscy wciąż mają swoje prawa jazdy? :decayed:

Siemasz. Słuchaj , w necie , tv , gazetach wielkie halo , polowania , sranie w banie a ja jeżdże dosyć dużo i w Radomiu nie zauważyłem wielkich zmian...

Opublikowano

Sie ma Pany. Czy wszyscy wciąż mają swoje prawa jazdy? :decayed:

Siemasz. Słuchaj , w necie , tv , gazetach wielkie halo , polowania , sranie w banie a ja jeżdże dosyć dużo i w Radomiu nie zauważyłem wielkich zmian...

Ja w sumie też nie widzę na mieście tej nagonki. Ale mimo wszystko trzeba się pilnować. Mam kilka ulubionych zakrętów i szykan, ale od teraz muszę na nich zmienić styl jazdy. :wink:

Opublikowano

Tam trumna wejdzie :decayed:

Graty na swapa wreszcie do mnie dziś dotarły. Teraz musze złapać wolną sobotę :D

Niemniej dzięki za chęci! Będę pamiętał!

...zastanawiam się tylko skąd wiesz że do Ciebie wejdzie trumna :)

Opublikowano
  • Autor

Woził teściową :wink::decayed:

Opublikowano

[emoji14]olew: Koledzy....:whistling::grin:

Opublikowano

Boriqua co tam bedziesz rzeźbił?

Opublikowano

Wydech podwójny, bo juz zbieram klamoty od dawna. Wreszcie mam komplet. Włożę pdc, dam do malowania i zakładam...przy okazji malowania zderzaka zrobię listwy dokładki w kolor i progi

Opublikowano

:hi:

Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam

..aha do tego z homologacją

z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą :wink:

miałem już kiedyś niebieskie to w deszczu lipton straszny a głównie barwa światła nie przepadam za niebieskim odcieniem lamp przednich

Kwinto nightbreak albo blue vision.

podobno krótka żywotność i tak źle i tak nie dobrze :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.