Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj tam oj tam...a ile tego deszczu mamy? To nie UK ;)

Zresztą te nie robią niebieskiej poświaty jak w kit xenon tylko raczej białą

Nie wiem czy tu widac bo wrzucam z tel

post-105730-1432243158,1424_thumb.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja mam takie i z tego sklepu.. http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Ładnie się prezentuje w lampie. W nocy daje rade, cena normalna i jeżdżę na nich juz ok 1,5 roku także polecam

..aha do tego z homologacją

z tego co widzę to niebieski a w przypadku mnie to odpada wole barwe białą :wink:

miałem już kiedyś niebieskie to w deszczu lipton straszny a głównie barwa światła nie przepadam za niebieskim odcieniem lamp przednich

Kwinto nightbreak albo blue vision.

podobno krótka żywotność i tak źle i tak nie dobrze :kwasny:

Kwinto nie wiem gdzieś sie naczytał tych głupot ... gorzej jak baba to nie tamto nie.. weż sobie swieczki pozapalaj w lampach bedzie git :grin: bierz to co mowie i nie pitol

Wydech podwójny, bo juz zbieram klamoty od dawna. Wreszcie mam komplet. Włożę pdc, dam do malowania i zakładam...przy okazji malowania zderzaka zrobię listwy dokładki w kolor i progi

:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

:bry:

Panowie, kto będzie głosował w niedzielę i dlaczego na Dudę...? :decayed:

Opublikowano

polityczne prowo z samego rana :|

Opublikowano

polityczne prowo z samego rana :|

Jeszcze tylko 2 dni, wytrzymaj. :wink:

Opublikowano

Jestem za , a nawet przeciw...wybory zakończyłem na I-ej turze , na druga pójdę jedynie dla statystyki ;)

Opublikowano

Jestem za , a nawet przeciw...wybory zakończyłem na I-ej turze , na druga pójdę jedynie dla statystyki ;)

Jeśli to nie tajemnica - zamierzasz oddać nieważny głos?

Opublikowano

Oj tam oj tam...a ile tego deszczu mamy? To nie UK ;)

Zresztą te nie robią niebieskiej poświaty jak w kit xenon tylko raczej białą

Nie wiem czy tu widac bo wrzucam z tel

no nie widać raczej... :)

http://motokiller.pl/237752/3x-Audi---2x-TDI-jest-moc

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Opublikowano

qr**...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano
  • Autor

qr**...

co Duda ? :decayed:

Opublikowano

Wg mnie daliśmy d*py z tymi wyborami. Ludzie koniecznie chcieli wysłać Bronka na emeryturę, nie zdając sobie sprawy z tego, że teraz wchodzimy z deszczu pod rynnę.

Poza tym to wina moskala, bo nie był na wyborach. ;)

Opublikowano

teraz to jest ch..j, gorzej będzie jesienią :grin:

Opublikowano

teraz to jest ch..j, gorzej będzie jesienią :grin:

Duda już zamydla, że występuje z PiSu. Ciekawe czy to gra, żeby znieczulić ludzi do jesieni, czy faktycznie chce się odciąć.

Opublikowano

Musi być bezpartyjny...w konstytucji jest taki zapis...łachy nie robi ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

heheh,dokładnie tak jak napisał Arturoo , i tak będzie pociągany za sznureczki , zresztą tak jak i Bronek był.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.