Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spox. Pozostaje czekać.

Tymczasem niech szlifuje fach. Chętnie skorzystam, tym bardziej u kogoś z doświadczeniem i z polecenia ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega też szuka b 7 jak coś ciekawego podeslijcie


:bag:

Sie ma jak by ktoś nie był koło Obi to takie wariaciki już czekają na placu https://www.facebook.com/MonsterShowProject

Opublikowano

Witam, czy ktos z was jest w stanie pomoc zrobic logi dynamiczne i ocenic co i jak. Wydaje mi sie ze moje 1.8t q jest troche przymulone....

Opublikowano

siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ? ;)

Opublikowano

Kiedy to? Dziś?

Opublikowano

Witam, czy ktos z was jest w stanie pomoc zrobic logi dynamiczne i ocenic co i jak. Wydaje mi sie ze moje 1.8t q jest troche przymulone....

logi dynamiczne mogę Ci zrobić, jeśli chodzi o ocenę to wrzucisz sobie na forum w odpowiedni dział

Opublikowano

siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ? ;)

w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi

Opublikowano

Kiedy to? Dziś?

ostatnia niedziela maja

siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ? ;)

w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi

a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link

Opublikowano
:hi: siemka
Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

Kiedy to? Dziś?

ostatnia niedziela maja

siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ? ;)

w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi

a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link

link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/599332346859427/

Opublikowano

Kiedy to? Dziś?

ostatnia niedziela maja

siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ? ;)

w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi

a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link

link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/599332346859427/

myślę o niedzieli albo sobocie kwestia pogody :guma:

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,jon-olsson-zabiera-szczesciarzy-na-przejazdzke-swoim-950-konnym-rs6

Opublikowano

patrząc na pogodę weekend nie będzie zbyt piękny :kwasny:

Opublikowano

Panowie nie lata ktoś po trasie warszawa radom jakimś dostawczakiem busem itp?? Potrzebuje przywieźć graty na swap wydechu a ktos kto mi obiecał wali w uja :/

Opublikowano

Już rozumiem, po co mam w samochodzie ogranicznik prędkości. Od poniedziałku, jeżdżąc po mieście, mam ustawiony kaganiec na 99 km/h. :doh:

Opublikowano

Już rozumiem, po co mam w samochodzie ogranicznik prędkości. Od poniedziałku, jeżdżąc po mieście, mam ustawiony kaganiec na 99 km/h. :doh:

Na Kilińskiego to dużo za dużo :D
Opublikowano

Panowie nie lata ktoś po trasie warszawa radom jakimś dostawczakiem busem itp?? Potrzebuje przywieźć graty na swap wydechu a ktos kto mi obiecał wali w uja :/

a co masz konkretnie do przywiezienia ?

Opublikowano

Wydech podwójny i zderzak...jutro może mi to kierowca ode mnie z firmy w końcu odbierze. Jeśli nie to dalej szukam bo juz zalega to u kolegi z forum około miesiąca :/

Można to ciąć i wysyłać ale nie chce generować zbędnych kosztów....wiadomo ocb

Opublikowano

jakby mi to weszło w 80tke to moge sie przejechać w sobote i odebrać. Miałbyś w Radomiu na poniedziałek.

Opublikowano

Dam znać kolego czy mi jutro to ogarnie gość ode mnie z tyrki. Z drugiej strony to jakoś nie widzę żeby to do Ciebie weszło szczerze mówiąc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.