Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie nic nie boli... o wysepke bym się rozjebał ostanio przy dębowej...i tak se myśle Moskal na h*j to tutaj jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie nic nie boli... o wysepke bym się rozjebał ostanio przy dębowej...i tak se myśle Moskal na h*j to tutaj jest :D

Bieluń widzisz , gdybys miał choć minimalne pojęcie o budowie to byś wiedział ,że Wykonawca wykonuje roboty według projektu opracowanego i zatwierdzonego przez Zamawiającego (Wodociągi) ktory za te roboty płaci . To Wodociągi chciały tam wysepki a nie Wykonawca , gdyby Zamawiający chciał postawić na Rondzie im.Kisielewskiego wielkiego betonowego kutasa to byśmy go tam postawili :D no ale nie chcieli , chcieli za to wysepke przy ul.Dębowej żeby ukrócić troszke szaleństwa wariatom drogowym :grin:

Edytowane przez moskal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy :grin: ...przedstawione czysto i klarownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na szczescie w huju mam tych wodo-obciągow ... A wysepke i tak ktos ro***bie jak juz tego nie zrobili ::):

rondo kisielewskiego tez "poprawiacie"?

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego betonowego kutasa to powinni postawić na każdym rondzie wjazdowym do tego grajdołu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżąc po Radomskim grajdole rozjebałem zawias w B4 , a tam naprawde jest pancerna konstrukcja... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drogi to nie ma co narzekać , u Ciebie w Wypiz*owie myslę że nie lepsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drogi to nie ma co narzekać , u Ciebie w Wypiz*owie myslę że nie lepsze :naughty:

No to byś sie zdziwił :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalu, napierdalam ostatnio trochę po kraju , i nie mów mi że w WGM macie takie cudne drogi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalu, napierdalam ostatnio trochę po kraju , i nie mów mi że w WGM macie takie cudne drogi :naughty:

no cudnych to nigdzie nie ma ale na bank nie mamy takich jak "obwodnica" Radomia albo ul.25 Czerwca. Gdybym tu dalej jeździł eską to w aso bym miał 80% zniżki na miski olejowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie wiem jak ta droga się nazywa ...ale dojazd od ekspresówki do centrum... :facepalm:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8b97bdab9fa82f42m.jpg :grin:

Edytowane przez Kali S4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżąc po Radomskim grajdole rozjebałem zawias w B4 , a tam naprawde jest pancerna konstrukcja... :decayed:

No jasne, gdybyś jeździł po WGM to zawieszenie by wytrzymało jeszcze z 10 lat bez zaglądania, prawda? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio chyba sedana granatowego B5 widziałem. Oczywiście z ramkami klubowymi. Ktoś się przyznaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...