Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komis jak każdy jeden w Radumiu, przekręty i oszuści. Daruj sobie.

zaraz Cie Oszust dojedzie :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tak prawdę mówiąc, znacie choćby jednego uczciwego komisanta?

Opublikowano

ale tak prawdę mówiąc, znacie choćby jednego uczciwego komisanta?

Kiedys tacy byli ale pozamykali interesy bo sie nie opłacało...

Opublikowano

Kali S4, dnia 22 Sty 2016 - 11:36, napisał:

ale tak prawdę mówiąc, znacie choćby jednego uczciwego komisanta?



Kiedys tacy byli ale pozamykali interesy bo sie nie opłacało...

Zgadzam się teraz same przekrętasy

Opublikowano

Klient chce byc oszukany wiec co się dziwić.

Nie bity z małym przebiegiem, 10ecio letni, sprowadzony.... zastanówcie się jak to brzmi :)

A ze w Radomiu za dużo pracy nie ma za godne wynagrodzenie to komisy jak grzyby po deszczu rosną w tym regionie.

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Klient chce byc oszukany wiec co się dziwić.

Nie bity z małym przebiegiem, 10ecio letni, sprowadzony.... zastanówcie się jak to brzmi :)

A ze w Radomiu za dużo pracy nie ma za godne wynagrodzenie to komisy jak grzyby po deszczu rosną w tym regionie.

brawo Ty :oklasky: co racja to racja

Opublikowano

Komis jak każdy jeden w Radumiu, przekręty i oszuści. Daruj sobie.

zaraz Cie Oszust dojedzie :grin::grin::grin:

Nie dojadę. Rozmawiałem z Reggim na privie i podobnie mu powiedziałem. Z tą różnicą, że nie tylko w radomskich komisach są oszuści. W Białobrzegach też nie ma czego szukać. Po prostu w Radomiu komisów jest sporo. :wink:

Edytowane przez tomaszu

Opublikowano

Podejrzewam że z Białobrzegami to miałeś styczność jadąc przelotem na zakupy do Warszawy :wink:

Opublikowano

Podejrzewam że z Białobrzegami to miałeś styczność jadąc przelotem na zakupy do Warszawy :wink:

Nie mam zwyczaju jeździć na zakupy do Warszawy - robię je w Radomiu. Ale rzeczywiście masz rację - Białobrzegi kojarzą mi się z miasteczkiem na trasie Radom - Warszawa. :wink:

Opublikowano

Chyba na trasie Kielce-Warszawa :grin:

Opublikowano

Chyba na trasie Kielce-Warszawa :grin:

Jeśli dzięki temu poczujesz się dowartościowany to może być nawet Kraków - Warszawa. :wink:

Opublikowano

już niedługo, jak tylko poleci obwodnica zachodnia :naughty:

Opublikowano

Nareszcie nie będziesz musiał wjeżdżać do Radomia. ;)

Opublikowano

klasyczna dyskusja :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

POCHWA LONY

Opublikowano
  • Autor

12540881_1242211915794462_77777013491577

Opublikowano

Trzeba się pilnować. :decayed:

Opublikowano

Nareszcie nie będziesz musiał wjeżdżać do Radomia. ;)

ile bym dał... :grin:

Może Tomaszu zaproponujesz koledze ten Twój uwielbiony Radum - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346400-jakie-miasto-w-pl-do-zycia/#entry4726336

:lol:

Opublikowano

Kali, rozbraja mnie Twoja błyskotliwość. Nie umiem Ci zripostować, bo trudno mi się zniżyć do Twojego poziomu. ;)

Tak czy siak widzę, że hejtowanie sprawia Ci dużo radości. Pamiętaj tylko, że sa też inne sposoby na leczenie kompleksów. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.