Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mieszkałem kiedyś tym bloku ale się z tamtą wyprowadziłem do większego mieszkania. Do tego bloku w którym mieszkałem zsyłano cały najgorszy syf z całego miasta, zadłużonych z całego miasta którzy mieszali w lepszych lokalach eksmitowano tutaj w ciągu pół roku wyleciało większość szyb administrator nie nadążał wymieniać wiec zaspawali wszystkie okna blachą w tej chwili na niektórych korytarzach nie ma nawet światła bo kradną żarówki...

W tamtym roku w sylwestra zabili tam gościa lężał na klatce 3 dni aż nie zaczął śmierdzieć dopiero wtedy ktoś zadzwonił na policje bo wszyscy myśleli że 3 dni po sylwestrze jeszcze nie wytrzeźwiał było o tym głośno w telewizji i radomskich gazetach.

Wszyscy normalni ludzie którzy mieli możliwości wyprowadzili się z tamtą bo ginęło wszystko węże gaśnicze z hydrantów przetwory z piwnic dosłownie wszystko co było zostawione bez opieki jak nie było już komu kraść to wszystko się przeniosło do okolicznych bloków gdzie sam się przeprowadziłem.

Koniec tego tematu bo i tak do niczego nie prowadzi tylko mnie wkurza że mam koło siebie taki pierdzielnik.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest ten były hotel pielegniarek?

Opublikowano

Dokładnie Michale właśnie ten blok mam na myśli jak sie jedzie do szpitala to przy drodze jest parking praktycznie pusty bo nikt o zdrowym rozsądku nie postawi tam samochodu.

Opublikowano

oZiX chyba zapomniales gdzie szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !

szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________

Koniec tego tematu bo i tak do niczego nie prowadzi tylko mnie wkurza że mam koło siebie taki pierdzielnik.

masz racje skończmy temat... mnie po prostu często wku... jako pieszego jak muszę się na chodniku przeciskać slalomem między samochodami często z jakimś bagażem

Opublikowano

Zgodzę się ale metr chodnika to nawet Pudzianowi ze sztangą starczy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zgodzę się ale metr chodnika to nawet Pudzianowi ze sztangą starczy :polew:

przepisowo 1,5 m i h...j nic na to nie poradzisz

http://www.joemonster.org/filmy/13469/15_metra_dla_pieszych

tu masz fajny filmik na ten temat :naughty::wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Dobrze że w moim przypadku ktoś nie wpadł na taki pomysł.

Ja wiem 1,5m taki przepis nawet nie próbowałem się kłócić z SM bo za takie stawanie grozi mandat do 500zł

Opublikowano

szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !

szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu

no własnie to co zle piszesz o radomiu

Opublikowano
  • Autor

szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !

szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu

no własnie to co zle piszesz o radomiu

jest coś w tym, że Radom wielu ludziom nie leży ... :mysli:

Opublikowano

filmik dobry też miałem go wkleić

szybe straciles w radomiu czy wawie ? wiec nie przesadzaj !

szybe stracilem w warszawie a nei w raodmiu

no własnie to co zle piszesz o radomiu

no pisze jak jest przynajmniej jaki kiedyś było i nie tylko na Michałowie ale i na innych osiedlach.

Opublikowano

Dobry,

Nie chce mi się dokładnie czytać Waszych postów, a to znaczy, że zaczynacie spamować. :decayed: Zerknąłem tylko na filmik jak załatwili te samochody - debile. Mogli chociaż oszczędzić tego białego cieniasa, który minimalnie przekroczył granice..

Dobra, idę spać. :wink4:

Opublikowano

A Ciebie Tomaszu kto skrócił? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Opłakujemy Tomaszu... ;(

bo mu st w Bukowinie obcieli... :wink4::naughty:

Opublikowano

bo mu st w Bukowinie obcieli.

nie rozumien o co chodzi............

Opublikowano
  • Autor

bo mu st w Bukowinie obcieli.

nie rozumien o co chodzi............

był tomaszust a jest ...

Opublikowano

Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie.. :decayed:

uff ... już myślałem, że obcięli ci końcówkę :wink4:

Opublikowano

Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie.. :decayed:

uff ... już myślałem, że obcięli ci końcówkę :wink4:

hehehe dobre

ps. nie zauwazylem wczesniej nie przygladalem sie końcówce kolegi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Opiłem się i zgubiłem w Bukowinie.. :decayed:

uff ... już myślałem, że obcięli ci końcówkę :wink4:

hehehe dobre

ps. nie zauwazylem wczesniej nie przygladalem sie końcówce kolegi :cool1:

ja też nie, ale Michał oglądał bo to on zauważył :>

Opublikowano

Przestańcie, bo mnie zawstydzacie.. :embarrassed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.