Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie widze, że cos miedzy Wami iskrzy...DZIUBASY...buuuuhahahaha :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no raczej bo nie widać co by była niebieska:D i na zdjęciu wygląda (przynajmniej dla mnie że to nie jest kombi:>) ;)

Michał nieszczęście, że była sedan i szara/grafitowa kij wie jaka:D ale to już przeszłość;> Dziś zamiana jutro się przesiadam w nową :kox: :kox: Srebrną i AVANT:>

Srebrny, :kox: :kox:, AVANT :mysli: - czyżby od Bryni kupiłeś :wink4:

Brynia nie ma srebrnego:D DALTONY!! masakra co za ludzie:D gorzej niż faceci :naughty::decayed:

to mnie uświadom jaki Brynia ma kolor :mysli::tongue4:

Opublikowano

No właśnie widze, że cos miedzy Wami iskrzy...DZIUBASY...buuuuhahahaha :polew:

Chłopie przemawia przez Ciebie zazdrość!! Że Tomki się trzymają razem:>[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:18_________________________________________________

no raczej bo nie widać co by była niebieska:D i na zdjęciu wygląda (przynajmniej dla mnie że to nie jest kombi:>) ;)

Michał nieszczęście, że była sedan i szara/grafitowa kij wie jaka:D ale to już przeszłość;> Dziś zamiana jutro się przesiadam w nową :kox: :kox: Srebrną i AVANT:>

Srebrny, :kox: :kox:, AVANT :mysli: - czyżby od Bryni kupiłeś :wink4:

Brynia nie ma srebrnego:D DALTONY!! masakra co za ludzie:D gorzej niż faceci :naughty::decayed:

to mnie uświadom jaki Brynia ma kolor :mysli::tongue4:

Nie wiem jak on się zwie ale bankowo nie srebrny albo znowu ja dalton jestem!!:> taki piaskowy czy coś

wydaje mi się ze taki jak boberka

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_a4_avant_by_boberek-t18359.0.html

Opublikowano

Nie wiem jak on się zwie ale bankowo nie srebrny albo znowu ja dalton jestem!!:>

No to raczej dalton jestes :tongue4: Chyba nie widziałes Bryni auta w świetle dziennym, choć wieczorem ono całkiem inny ma kolor od tego które pokazałeś.

Opublikowano
  • Autor

a więc ty jesteś daltonem Bryni jest jaśniejszy (czili srebrny)

http://www.postimage.org/image.php?v=gxt0NZ0[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:26_________________________________________________ :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

BRY ANIA Wypowiadaj sie!![br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:39_________________________________________________no fakt może w nocy wydaje się takie jak to co wkleiłem:D[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:40_________________________________________________a ja zostałem przy rechotach;>[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:41_________________________________________________Dobra ja jestem daltonem widzę tylko róż:D

Opublikowano

no fakt może w nocy wydaje się takie jak to co wkleiłem:D

Chyba tylko Tobie sie takie wydaje :tongue4:

Opublikowano
:embarrassed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________może to przez ten brud :D
Opublikowano

Nie martw się, dzień coraz dłuższy, o 19 widno jeszcze to bedziesz odróżniał kolory aut :decayed:

Ważne że markę rozpoznajesz :polew:

Opublikowano

Nie martw się, dzień coraz dłuższy, o 19 widno jeszcze to bedziesz odróżniał kolory aut :decayed:

Ważne że markę rozpoznajesz :polew:

dobre :polew: :polew: :polew: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Nie martw się, dzień coraz dłuższy, o 19 widno jeszcze to bedziesz odróżniał kolory aut :decayed:

Ważne że markę rozpoznajesz :polew:

no skodę wszędzie poznam;P[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________w takim razie mała pionę przybiję z Bryńką na spocie;P

Opublikowano

Ozix, NIE PISZ DO MNIE W TEN SPOSÓB, NIE BĘDĘ TWOIM CHŁOPCEM!! :angry:

A Avanta gratuluję. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

Opublikowano

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

Ozix, NIE PISZ DO MNIE W TEN SPOSÓB, NIE BĘDĘ TWOIM CHŁOPCEM!! :angry:

szczerze bym nie chciał!!

A Avanta gratuluję. :wink4:

a dziękuje:)

Opublikowano
  • Autor

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

z niebieskiej B6 Avant :wink4:

Opublikowano

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

z niebieskiej B6 Avant :wink4:

to nie znam.. a co nam przywiezie wkupnego;P??[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 09:53_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/15218/Zemszcze_sie_i_zniszcze_to_miasto

Opublikowano
  • Autor

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

z niebieskiej B6 Avant :wink4:

to nie znam.. a co nam przywiezie wkupnego;P??

starszy rangą od ciebie więc będziesz musiał salutować... :naughty::wink4:

Opublikowano

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

z niebieskiej B6 Avant :wink4:

to nie znam.. a co nam przywiezie wkupnego;P??

starszy rangą od ciebie więc będziesz musiał salutować... :naughty::wink4:

Kpisz :polew:ja mam wojsko z głowy:>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:13_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
  • Autor

jutro może bedziemy mieli gościa z Krakał... :wink4:

koleżankę z kolegą od czarnej b6?

z niebieskiej B6 Avant :wink4:

to nie znam.. a co nam przywiezie wkupnego;P??

starszy rangą od ciebie więc będziesz musiał salutować... :naughty::wink4:

Kpisz :polew:ja mam wojsko z głowy:>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 13:13_________________________________________________ :hi:

jako szeregowy ... :>

Opublikowano

rajan:D[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 14:55_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:02_________________________________________________jestem w radomiu!:D gdzie można tu jakieś felgi kupić w dobrych piniądzach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.