Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na allegro :polew: :polew: :polew:

ale podjedź do Bińkowskiego niedaleko Teatru, alebo na Warszawską

ta z allegro podziękuje nie będę ryzykował że dostane krzywą etc...:> A może od Ciebie zdejmę dziś;) w końcu sprzedajesz Autko;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na razie nie spieszy mi się ze szprzedażą

A Ty szukasz nowych czy używanych?

ładnych:) i nie za drogich bo biedny student jestem:([br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:42_________________________________________________P.S.

Szukam sponsorki:D

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie spieszy mi się ze szprzedażą

A Ty szukasz nowych czy używanych?

ładnych:) i nie za drogich bo biedny student jestem:([br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:42_________________________________________________P.S.

Szukam sponsorki:D

żigolak ... :?:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Na razie nie spieszy mi się ze szprzedażą

A Ty szukasz nowych czy używanych?

ładnych:) i nie za drogich bo biedny student jestem:([br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:42_________________________________________________P.S.

Szukam sponsorki:D

Może sponsora :decayed:

Tamte nadal aktualne, przemyśl temat bo to dobra okazja zwłaszcza że są założone nówki opony Dunlopy :naughty:

Opublikowano

Na razie nie spieszy mi się ze szprzedażą

A Ty szukasz nowych czy używanych?

ładnych:) i nie za drogich bo biedny student jestem:([br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:42_________________________________________________P.S.

Szukam sponsorki:D

Może sponsora :decayed:

Tamte nadal aktualne, przemyśl temat bo to dobra okazja zwłaszcza że są założone nówki opony Dunlopy :naughty:

no fajne fajne ale na chwile obecna nie mam 3tysięcy żeby wyłożyć:(

Na razie nie spieszy mi się ze szprzedażą

A Ty szukasz nowych czy używanych?

ładnych:) i nie za drogich bo biedny student jestem:([br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 13:42_________________________________________________P.S.

Szukam sponsorki:D

żigolak ... :?:

:wink4: :wink4: :wink4:

jak się trafi młoda i ładna to czemu nie:D sama przyjemność;D

Opublikowano

Bryniu, będziesz dziś na spocie? Temat komputera chciałbym obgadać. :)

Ozix, mój znajomy handluje nowymi felgami, skontaktować Cię z nim?

Opublikowano

Ozix, mój znajomy handluje nowymi felgami, skontaktować Cię z nim?

boże kogo Ty nie znasz[; no możesz jak chcesz może ma coś fajnego[;

Opublikowano

oZiX

maruda z Ciebie jak bys chcial kupic to juz bys to zrobil , albo bedziesz kupowal jak auto przez rok albo i dwa :> :> :>

Opublikowano

oZiX

maruda z Ciebie jak bys chcial kupic to juz bys to zrobil , albo bedziesz kupowal jak auto przez rok albo i dwa :> :> :>

no maruda jestem :D to wyskakuj z kasy to kupię już dziś;>[;

Opublikowano

Ozix, mój znajomy handluje nowymi felgami, skontaktować Cię z nim?

boże kogo Ty nie znasz[; no możesz jak chcesz może ma coś fajnego[;

Jak będziesz na spocie to pogadamy. Znam jeszcze dużo ciekawych osób. :naughty:

Opublikowano

Ozix, mój znajomy handluje nowymi felgami, skontaktować Cię z nim?

boże kogo Ty nie znasz[; no możesz jak chcesz może ma coś fajnego[;

Jak będziesz na spocie to pogadamy. Znam jeszcze dużo ciekawych osób. :naughty:

a znasz może jakąś fajna Panią co by chciała mnie sponsorować?!:> musi być młoda i ładna:D

Jak uda mi się oderwać mojego paździerza od asfaltu to przyjadę:P

Opublikowano
  • Autor

no to si ju o 19 :wink4:

Opublikowano

no to si ju o 19 :wink4:

szkoda że nie wcześniej:D

Opublikowano
:good: Będę jak trza :decayed:
Opublikowano

:good: Będę jak trza :decayed:

to już normalnie funkcjonujesz?:>

Opublikowano

Noga działa jeśli o to chodzi :tongue4:

Opublikowano

Pany (Brynia też), spot kox. :kox:

Opublikowano
  • Autor

oj :kox: :kox:

Opublikowano

Niedługo bedziem kiełbase i musztarde palić na grilu, :kox: a Ty mcm bierz przyczepkie i zapitalaj po milkiłeje z karmelem. :decayed:

Opublikowano

Mózg mi sie przy was zlasuje :evil: o awarii przepony ze śmiechu nie wspomnę :good: spot

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.