Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> a ja ?! ja tez chcę się na coś przydać:D :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie Milky Waya konsumuję :wink4:

Opublikowano

Jeszcze z Rolmleczem trzeba się przeprosić i wyrwać od nich jakieś krówki i jogurty na poimprezowego kaca. :naughty:

Ozix, Ty będziesz naszym szoferem. :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 23:06_________________________________________________

a ja właśnie Milky Waya konsumuję :wink4:

Szpachelką?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kielnią :polew:

Opublikowano

a idź Tomaszu!! lepiej łap się już relingów pod sufitem w CYTRYNIE!

Opublikowano
  • Autor

a idź Tomaszu!! lepiej łap się już relingów pod sufitem w CYTRYNIE!

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kielnią :polew:

Się znaczy tym trójkątem. :D

Opublikowano
  • Autor
:good::wink4:
Opublikowano

a idź Tomaszu!! lepiej łap się już relingów pod sufitem w CYTRYNIE!

Złapie się jak będę musiał Ci przypieprzyć z kolana w te niewyparzone gębe. :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

ostro jedźieta chłopaki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tylko nie próbuj tam swojej wieszać Bryńka :wink4:

Opublikowano

Lecę spać, mam nadzieję, że straszny Ozix mi się nie przyśni... :no:

Opublikowano

heh po spocie tez jest fajnie :polew:

Opublikowano

a idź Tomaszu!! lepiej łap się już relingów pod sufitem w CYTRYNIE!

Złapie się jak będę musiał Ci przypieprzyć z kolana w te niewyparzone gębe. :bicz3:

Zaraz zaraz, ustaliliśmy że relingi są na damską bieliznę :gwizdanie:

no to akurat Tomaszust swoją zdejmie :polew: :polew:

:> a ja ?! ja tez chcę się na coś przydać:D :gwizdanie:

Już sie przydałeś , jak Tomek walął tekstem ,,no nie patrz tak na mnie" myslałam że zejdę

Przydasz się do patrzenia na Tomka, a on Ci za to blokadę parkingową zmajstruje

Dawno się tak nie uśmiałam

od zawsze kobiety mi tak mówiły:D

OK!!!

Już się uspokajamy;) Koniec z jakimiś podtekstami:D :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Wszystkim głodnym chleb na myśli i wcale głodny głodnemu go nie wymawia :decayed: Ale Tomek i ozix się kochają klubowa z nich para (kolegów jak by co)

Opublikowano

Wszystkim głodnym chleb na myśli i wcale głodny głodnemu go nie wymawia :decayed: Ale Tomek i ozix się kochają klubowa z nich para (kolegów jak by co)

jak jesteś głodny to weź coś zjedz!:) Ja się tak nawpierdalałem że nie mogę się ruszać! a Tomki zawsze się dogadują;) Czy w Rmiu czy w WW!:> co nie Tomaszu?

Opublikowano

W niedziele w Radomiu jest I Runda Pucharu polski w Motocrossie jak kogoś interesuje to wpadnijcie...

Opublikowano
  • Autor

Bry all... :wink4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________Kto mi dziś pomorze umyć okna i pozmywac podłogi :?: ;(

to robota za wczorajszy spocik :)

Opublikowano

Terror w domowym zaciszu :polew: Wyślij żone na zakupy jak wróci powiedz że okna umyte może sie nie skapnie :evil:

Opublikowano
  • Autor

żonka jest na wylocie (koniec ciąży) i łazić nie za bardzo może, chociaż jakbym jej dał kasę i auto to pewnie by się skusiła :polew:, a kapnąć się kapnie na 100% :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.