Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to masz przesrane :decayed: Podobno kobity w ciąży są nieznośne i czepiają sie wszystkiego wiec musisz sie starać myjąc okna bo jeszcze smuga zostanie :polew: i będziesz mył jeszcze raz :decayed:

Dobrze że jeszcze jestem kawalerem :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix, brak mi słów dla Ciebie. :foch: Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i skończysz z tymi zalotami do mnie. Mam też nadzieję, że za nikogo innego się nie weźmiesz (Panowie, musicie uważać). :>

Opublikowano

mam gorszy bol glowy , uzupełniam ksiazke przychodów i rozchodow i biore sie za rozliczenie calego roku dla fiskusa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a Kubica 6 :good:

Opublikowano

Kubica nowy polski orzeł tyle że wyścigowy :decayed:

Opublikowano

a ja umyłem samochód i jadę dalej szukać sobie rzeczy;)

Tomku teraz wezmę się za Bryńke:D :evil: :evil:

Opublikowano

Ozix lepiej żeby tego Bryńki małżonek nie czytał bo jeszcze on się weźmie za ciebie :decayed:

Opublikowano

ciężcy z was ludzie :confused4::wallbash:

Opublikowano

Ciężki to będzie zazdrosny mąż :decayed: Co nie znaczy że Bryni mąż taki jest :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki Brynia :notworthy::decayed: za wsparcie wirtualne przy myciu okien (dałem radę jeszcze odkurzyć i zmyć podłogi) właśnie skończyłem i padam z nóg :zemdlal:

Opublikowano

Spoko, polecam się

Ja też dzisiaj posprzatałam

Zrobili mi kolor tynku na jednej ścianie, wyszedł trochę żółty trochę zielony, taka limonka- jednym słowem KOKS

no to fajniutko;) lubię takie kolory:) mam limonkowa jedną ścianę ;)

a ja dziś dzień poświęciłem nad dopieszczaniem swojej niuni ;) i spotkaniem z koleżanką;))

DOBRANOC:)

Opublikowano

dzis f1 to żenada dla organizatorow

Opublikowano
  • Autor

ponad 45 minut siedzenie w bolidach - katastrofa, Kimi był najlepszy przebrał sie w cywilki i zjadł sobie loda, szkoda Roberta

Opublikowano

a ja nie widziałem:D

Opublikowano

nie było co najgorszy wyscig jaki w życiu obejrzałem , a ogladam od kiedy pamietam, jak alan prost byl moim idolem w f1

Opublikowano

Tomaszu widziałam Cię dzisiaj ok 18-stej jak jechałeś obwodnicą osiedla Południe, ale ze Skody machałam, czyli raczej mnie nie zauważyłeś

Nie widziałem niestety.

Wczoraj i dziś zjadłem po 2 milkiłeje. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj i dziś zjadłem po 2 milkiłeje. :decayed:

no ja też dziś jednego :polew: :polew: :polew:

0eb793f6a4f1c0f0med.jpg

Opublikowano

MCM, w święta wyjężdżasz czy na miejscu będziesz .. bede w piątek w okolicy i zostaję do wtorku rana,

możę uda sie coś wykombinować, żeby jajko zjeść razem ;)

Opublikowano
  • Autor

MCM, w święta wyjężdżasz czy na miejscu będziesz .. bede w piątek w okolicy i zostaję do wtorku rana,

możę uda sie coś wykombinować, żeby jajko zjeść razem ;)

na dniach czekam na potomka :> więc w święta się nigdzie nie ruszam, ale jak będzie z czasem ciężko powiedzieć :)

Opublikowano

MCM, w święta wyjężdżasz czy na miejscu będziesz .. bede w piątek w okolicy i zostaję do wtorku rana,

możę uda sie coś wykombinować, żeby jajko zjeść razem ;)

a My;P??

Tomaszu a może wracałeś wczoraj z warszawy albo okolic?! Bo chyba Cie widziałem jakoś po 15 na trasie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.