Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś rodzę...

Czekajcie na info...

no to trzymamy kciuki!! Może potrzebujesz jakiejś pomocnej ręki:D??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwością trzeba będzie opić nowe pokolenie A4klubu :evil:

Opublikowano
  • Autor

O 14.25 urodził się Wojtuś, waży 4450 g, mierzy 54 cm...

Fotki wieczorem jak dam radę.

Opublikowano

No to gratki stary :good: :good: :good:

To co, w piatek spot bez furmanek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy, bo małżonka po cesarce i do niedzieli w szpitalu będzie, więc nie wiem czy na spota dotrę...

Ale coś na pewno postawię.

Opublikowano

oZIX ale teraz to i mnie by się sponsor przydał ;( najlepiej jakiś budowlaniec

no to coś tam na budowlance się znam;P Zawsze mogę się poradzić wujka ;P ale ja młodszy:D

Opublikowano

oZIX ale teraz to i mnie by się sponsor przydał ;( najlepiej jakiś budowlaniec

Hmmm, :mysli: co prawda nie ta branża budowlanki, ale... :naughty:

mcm, gratuluję. Wspieraj żonę i czekamy z niecierpliwością na więcej info. :th:

Opublikowano
  • Autor

a więc wszystko ok: maluch i żonka zdrowi, a to fotki mojego Wojtka...

372a2f7ff0a63b0am.jpg

1de822d36cf6ea18m.jpg

:> :> :>

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 23:00_________________________________________________

oZIX ale teraz to i mnie by się sponsor przydał ;( najlepiej jakiś budowlaniec

mcm :oklaski: :thumbup::drinks:

Gratulujemy strasznie i nie ma przeproś, stawiasz flaszkę :>

spoko przy najbliższej okazji postawię :>

Opublikowano

no stary takie podobieństwo do tatusia!! to aż rzadkość:))[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 23:08_________________________________________________

oZIX ale teraz to i mnie by się sponsor przydał ;( najlepiej jakiś budowlaniec

Hmmm, :mysli: co prawda nie ta branża budowlanki, ale... :naughty:

Tomaszu Ty to za stary jesteś!

Opublikowano

Śmiszny ten Twój Wojtuś. :)

Opublikowano
  • Autor

ale jaki fajny... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mcm gratulacje :)

dzięki

Opublikowano

Nawet firma Welly lubi obciachowy tuning: :sick3:

max_audia4_9735.jpg

EDIT: Do szukania A czwórek w skali zainspirował mnie oczywiście Wojtuś. ;)

Opublikowano

mcm Aleś namajstrował małego człowieczka :decayed::good: :good: :good: :good:

_________________________________________________

Zyguś gdybyś znalazł jakiś wart uwagi model b5 w skali do daj cynk PW czy coś :naughty:

Opublikowano

Zyguś ??? Tomek, o co kaman z tym Zygusiem? weź no sie przypucuj :decayed:

Opublikowano

Zygmunta z Radumia nie znasz ? :slina::tongue4:

Taki nie wysoki.. niezbyt wyględny.. dosyć wyszczekana chłopina.. często zasuwa na trójkołowcu z antenką.. podobno w święta na golasa obrabiał koszyki z zakupami :naughty::polew:

Kojarzysz drania ? :polew:

Opublikowano

Zyguś gdybyś znalazł jakiś wart uwagi model b5 w skali do daj cynk PW czy coś :naughty:

Niestety, póki co znalazłem ładny model RS4 firmy Burago, ale B7. Też szukałem B5 i na razie nic..

max_21029.jpg

Zygmunta z Radumia nie znasz ? :slina::tongue4:

często zasuwa na trójkołowcu z antenką..

Kojarzysz drania ? :polew:

Hmmm, tego akurat nie rozumiem. :mysli:

:decayed:

Zyguś ??? Tomek, o co kaman z tym Zygusiem? weź no sie przypucuj :decayed:

Jestem Zygmund ze Szczecina i mam wolny akademik. Mówcie na mnie Zygi. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.