Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ozix, teraz ,,weszlismy" na Poźka :naughty:

wiem, ze byś chciała :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale NIE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ozix, teraz ,,weszlismy" na Poźka :naughty:

wiem, ze byś chciała :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale NIE :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a mnie się wydaje że tomaszust bardziej by chciał :drunk: :bicz3: :banan1::banan: :banan: :banan2:

ktoś dziś na spocie dostanie w czapę...

Opublikowano

tak jak i my wszyscy Poziu:D[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 15:30_________________________________________________mcm00 nie wkładaj tego w moje usta!! :disgust::angry:

Opublikowano

nie wkładaj tego w moje usta!! :disgust: :angry

ładnie, ładnie chłopaki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dajecie widzę dzisiaj ostro :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie wkładaj tego w moje usta!! :disgust: :angry

ładnie, ładnie chłopaki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dajecie widzę dzisiaj ostro :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

My jesteśmy skład z Fantazją

"Radom Fantazja Squad " :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie wkładaj tego w moje usta!! :disgust: :angry

ładnie, ładnie chłopaki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dajecie widzę dzisiaj ostro :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

My jesteśmy skład z Fantazją

"Radom Fantazja Squad " :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tak tak:>

"bo fantazja bo fantazja" jest całkiem niedaleko:P

Opublikowano
  • Autor

kurde, zastanawiam się czy jechać w ogóle na spocik :mysli::wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 16:01_________________________________________________oZiX z tygodnia na tydzień staje sie coraz bardziej napalony ... :polew:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie

Opublikowano
  • Autor

mnie dziś nie będzie

no to ja będę :naughty:

Opublikowano

spam!@

Opublikowano

dopiero teraz przeczytałem wszystko co dzis bylo teraz wiem o Radom Fantazja Squad :audi:

Opublikowano

możemy ruszyc te na zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

Jestem za :naughty:

Opublikowano

A co mam być gorszy :cool1::polew: Odzim Na letnim wszystkie nasze co nie... :evil:

Opublikowano
  • Autor

lowelasy z was ... :wink4:

Opublikowano

Ty już zaobrączkowany to cicho bo cie żona miotłą pogoni :decayed: No chyba że jesteś kawaler z odzysku :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty już zaobrączkowany to cicho bo cie żona miotłą pogoni :decayed: No chyba że jesteś kawaler z odzysku :polew:

Odzim też już stracony ... :wink4:

Opublikowano

co starcony? Jaki stracony?

Juz kiedyś wałkowaliśmy ten temat na forum, że najlepszy materiał na kochanka /kochankę to żonaty i dzieciaty

Dyskrecja wtedy zapewniona :wink4: i zero złudzeń i zobowiazań

ja też zapewnia wszelką dyskrecję;PP

a do do letniego to chętnie;) A skoro tak z tym wyszczeliłaś to mianuję Cię sponsorką sezonu lato 2009:D

Opublikowano
  • Autor

co starcony? Jaki stracony?

Juz kiedyś wałkowaliśmy ten temat na forum, że najlepszy materiał na kochanka /kochankę to żonaty i dzieciaty

Dyskrecja wtedy zapewniona :wink4: i zero złudzeń i zobowiazań

:mysli: skoro tak mówisz trzeba to przemyśleć ... :mysli:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:03_________________________________________________przemyślałem...

szukam kochanki :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:04_________________________________________________ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.