Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ty pójdziesz za mnie to ok :decayed:

ja nie :confused4:

Kurna, ja też już nie dam rady. Może ktoś nas wpisze na listę. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ty pójdziesz za mnie to ok :decayed:

ja nie :confused4:

Kurna, ja też już nie dam rady. Może ktoś nas wpisze na listę. :>

ja mam zajecia/poprawke o 17 wiec musze byc :wallbash:

"ja nie" - chodziło mi o zlot :tongue4:

Opublikowano

ja mam zajecia/poprawke o 17 wiec musze byc :wallbash:

Ciężka sprawa... wpisz mnie na listę. :decayed:

Co do zlotu - zaliczysz grila w Radomiu to będziesz chciał też na zlot... :naughty:

Opublikowano

ja mam zajecia/poprawke o 17 wiec musze byc :wallbash:

Ciężka sprawa... wpisz mnie na listę. :decayed:

nie ma tematu :good:

Co do zlotu - zaliczysz grila w Radomiu to będziesz chciał też na zlot... :naughty:

jak dojdą gacie to postaram sie byc :decayed:

Opublikowano

jak dojdą gacie to postaram sie byc

niby tak gorzej jak fajne laski beda to bedziesz żalowal ze je założyłeś :polew:

Opublikowano

jak dojdą gacie to postaram sie byc

niby tak gorzej jak fajne laski beda to bedziesz żalowal ze je założyłeś :polew:

trudno.. ale przynajmniej będę bezpieczny :tongue4: może poszukam modelu zeby miał tylko tył opancerzony :polew:

Opublikowano

no ale teraz w nagrodę musze isc dzis :wallbash:

To skoczysz za mnie. :decayed:

Słuchajta, kto jedzie na zlot? Widziałem, że tam Ozix + 1 wpisał się na listę. Ozix, jedziesz z siostrą czy z kolegą?? :decayed:

jak ty pójdziesz za mnie to ok :decayed:

ja nie :confused4:

i dobrze Ci tak:P

zazdrocha? :tongue4:

ciekawe czego niby miałbym Ci zazdrościć?!

Opublikowano

Przed momentem wróciłem z Ułęży było sporo fajnych autek ale ilość audiczek można było policzyć na palcach u jednej ręki osobiście na dłużej zawiesiłem oko na ciekawej b6 zdjęcia (zdjęcia będą później). Ogólnie to zawody dominowało VTG przywożąc 3 swoje najszybsze fury Znawcy tematu pamiętają GMC - NoLimit latające ponizej 10s

Wpiszcie i mnie !!

Opublikowano

ciekawe czego niby miałbym Ci zazdrościć?!

:dontknow:

Opublikowano

To co Brynia, mówisz ze pijemy po cięzkim dniu :wink4:

Zdrówko Twoje dziewczyno :drunk:

Opublikowano

Fajnie, tylko że ja zaraz padnę, taki zajechany dzisiaj jestem że dopijam browarek i w kimono...

Nawet "ten teges" dzisiaj odpuszczam :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie straszcie wuja, bo się nigdy u nas nie pojawi :rolleyes:

pojawię sie na pewno :decayed: tylko jeszcze nie wiem kiedy :gwizdanie:

Piję browarek, smakuje doskonale :drinks:

ja sie musze tymbarkiem zadowolić :wallbash:

Opublikowano

Bryniu, napięte terminy, ale kto wie :cool1:

Opublikowano

Widać Twój mąż jest bardziej wyrozumiały niż moja żona :wink4: , no ale z kobitami cięzki żywot :polew:

Opublikowano

no chyba że mu coś wypadnie

No własnie, i tu jest pies pogrzebany :naughty:

Opublikowano

Powiem że to będzie nudny zlot i jadę z Tobą :polew:

Opublikowano
  • Autor

Adrian, Tomaszu - Wy jedziecie na zlot a na liście Was nie ma - wysyłajcie PW od organizatorów o wpis na listę :>

A reszta, co ze zlotem ????

mcm dawaj, odpoczniesz trochę

podanie dziś złożyłem... :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 23:43_________________________________________________zapisałem się narazie z żonką, ale ona nie bardzo się zapatruje, urabiam ją jeszcze :wink4:, ale chiba będę sam :decayed::banan:

Opublikowano

Przeziębiłam się wczoraj

Za zimny browarek sie piło :wink4:

Opublikowano

Foty z Ułęży

http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/NowyFolder5#

2 Maja jest ćwiartka na Bemowie niestety jestem wtedy na mazurach ale może ktoś pojedzie...

Opublikowano

Adrian, foty :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.