Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix, czy ja też mam zmienić na tego Pasibrzucha?? :decayed: Będziesz się czuł jak prawdziwy Gargamel. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix, czy ja też mam zmienić na tego Pasibrzucha?? :decayed: Będziesz się czuł jak prawdziwy Gargamel. :naughty:

No:P

to teraz bedzie Radom Smerf Squad :kox:

Opublikowano

Dobry wszystkim po weekendzie...:)

:drunk:OLE![br]Dopisany: 04 Maj 2009, 15:55_________________________________________________kto dziś pije ze mną:>??

Opublikowano
  • Autor

Siemacie

Ja się właśnie ocknąłem po wczorajszym świętowaniu, piłem tylko z teściem ale chłopak jest 2x ode mnie większy i ma 4x więcej doświadczenia, więc jak się doleczę to się jeszcze odezwę wieczorkiem ide na zimne ...

MLEKO :>

Opublikowano

mogłem pić za Ciebie:P

Opublikowano
  • Autor

mogłem pić za Ciebie:P

nie dałbyś rady, kiedyś mnie i szwagra też ululał ... nie ma bata na niego

Opublikowano

mogłem pić za Ciebie:P

nie dałbyś rady, kiedyś mnie i szwagra też ululał ... nie ma bata na niego

no to jak ma taki łep to wystawiam moją koleżankę;> Jeszcze nie znam osoby która by ją przepiła:D

Opublikowano

:siema:

mogłem pić za Ciebie:P

nie dałbyś rady, kiedyś mnie i szwagra też ululał ... nie ma bata na niego

no to jak ma taki łep to wystawiam moją koleżankę;> Jeszcze nie znam osoby która by ją przepiła:D

tez mam taka koleżankę :naughty:

a ponoć dziwczyny maja słabe głowy :gwizdanie:

Opublikowano

i tam Kobitki też potrafią pić;)

Opublikowano

i tam Kobitki też potrafią pić;)

Coś w tym jest :gwizdanie:

Powiedziała Brynia, wypiwszy z Michałem po 2 piwa na budowie na koniec ciężkiego dnia :>

Jak ktoś chętny na c.d. browarka to nie ma problemu :naughty:

no ja piję już jakiś czas;P Po _ciężkim_ dniu w pracy:P

Opublikowano

ozix - to ty masz już tę pracę, bo nie nadążam???

BryNoc wszystkim- jutro cieżki dzień, proszę się przygotować na MegaSpam, bo trzeba weszcie dobić do 200 stron :gwizdanie:

niech sie am pryśnią księżniczki :naughty:

ja miałam cięzki dzień z Mega bólem głowy, który o malo co nie skończył się w rowie ;(

ale dzień zakończony pozytywnie

a ino coś tam mam ale jutro jeszcze mam jedną rozmowę;P Dziś siedziałem od 9 do 16.30 przejrzałem całe forum wszystkie portale polskie informacyjne część plotkarskich wynudziłem się jak cholera i wróciłem do domu:PP

No jutro spam:P Kolejny nudny dzień chyba:D

Bryńka obiecuję że będę się starał śnić o Tobie smerfetko :kox: :kox:

a co do bólu głowy to ostatnio(jakiś czas temu) naukowcy udowodnili że na to najlepsze jest nocne szaleństfo;p :sexinbed:

Opublikowano

bo trzeba weszcie dobić do 200 stron :gwizdanie:

na dniach :gwizdanie:

ale dzień zakończony pozytywnie

i to sie chyba najbardziej liczy :wink4:

:beer1: ktos cos?

przyniosłem sobie szklankę wody :wink4: ale znalazłem przykitrane tyskie wiec wodę wypiły kwiatki ja sie zabieram za :drunk:

Opublikowano

no ja szczelam Leszeczka[;

Opublikowano

no to zdrowie :drinks:

dobre ale mało :JC_fan:

Opublikowano

w sam raz do poduszki:P Ja sie zawijma już spać bo rano tra wstać;/[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:30_________________________________________________o zacząłem 199:P[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:30_________________________________________________jeszcze 15 postów i będzie 200 :gwizdanie:

Opublikowano

Takie poniedziałki jak dziś to mógłbym mieć zawsze - byłem u bogatego klienta z fakurą gotówkową.. :naughty:

Bryniu, co Ty na to, żeby jutro (tj. we wtorek) zrobić akcję z przewozem mebelków? Oczywiście środa nadal aktualna, ale jakby to było jutro to mógłbym od razu po drodze Transitem przyjechać..

Opublikowano

spadam i ja :tongue4: tv i spac :gwizdanie: 3m cie sie :hi:

Opublikowano

czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść :hi:

Bry TOmek!

Opublikowano

No nie, czy to BRY to już tak zostanie?? :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.