Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRY NOC!

Słuchajcie, skoro Ozix poszedł spać to może i my pójdziemy?? :rolleyes: :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

miałem coś napisać ale się powstrzymałem ... :polew:

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

ja nie idę :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:46_________________________________________________już mam ...

czapkę niewidkę założę i mnie nie zobaczy :polew:

za to Ty bedziesz mógł atakować :polew:

nie mam zamiaru :wink4:

kazdy tak na poczatku mowi :polew:

Opublikowano

BRY NOC!

Słuchajcie, skoro Ozix poszedł spać to może i my pójdziemy?? :rolleyes: :>

Do niego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

miałem coś napisać ale się powstrzymałem ... :polew:

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

ja nie idę :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:46_________________________________________________już mam ...

czapkę niewidkę założę i mnie nie zobaczy :polew:

za to Ty bedziesz mógł atakować :polew:

nie mam zamiaru :wink4:

kazdy tak na poczatku mowi :polew:

zdecydowanie wolę "female" :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:52_________________________________________________oZiX siedzi i myśli...

zaraz coś doje....ie :polew:

Opublikowano

Eee, chyba już poszedl kimać :confused4:

Opublikowano

Do niego :decayed:

Za dobrze by mu było. :decayed:

Sie Ma Trzeniu :>

Visitory z Krakowa jakieś bedo?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jakoś się uspokaja, jak oZio poszedł kimać :wink4:

Opublikowano

Dobra, koniec tego dobrego. Ja to idę regenerować siły na jutro. :naughty:

Nie ma Ozia - nie ma napierdzielania postów. :decayed:

:hi:

Opublikowano

To o której to jutro, 19-ta ?

mcm00 , jedziesz autem, moze byś podjechał po mnie na Gołebiów? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To o której to jutro, 19-ta ?

mcm00 , jedziesz autem, moze byś podjechał po mnie na Gołebiów? :gwizdanie:

spoko ... daj kom na PW. bede dryndał :wink4:

Opublikowano

Super :notworthy: bo miałem się zabrać z Odzimem ale On jakoś później ma jechać

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem jak się wyrobię ale bede majstrował żeby być koło 18 w radomiu

Opublikowano

OK, ja też jutro krańcuje pracę wcześniej coby się wyrobić. Spadam w kime.

Narka

Opublikowano

Słuchajta, impreza zaczyna się od 1800. Po 1900 Brynia zamyka brame, więc niech każdy dojedzie na czas. :cool1:

No, miłego dnia i do wieczora.. :naughty:

Opublikowano

od 1800. Po 1900

jak tak to beze mnie ...

Opublikowano

Bry :hi:

Niewyspana przez Was jestem :tongue4:

BRY :hi:

To coś Ty w nocy robiła? :gwizdanie:

Opublikowano

od 1800. Po 1900

jak tak to beze mnie ...

Przyjedź o której chcesz - najwyżej przeskoczysz przez ogrodzenie. :decayed:

Opublikowano

Przyjedź o której chcesz - najwyżej przeskoczysz przez ogrodzenie. :decayed:

ja nie Wałęsa :tongue4:

Opublikowano

Przyjedź o której chcesz - najwyżej przeskoczysz przez ogrodzenie. :decayed:

ja nie Wałęsa :tongue4:

Dasz radę bez rozbiegu :wink4:

Opublikowano

bry, no ja tez na pewno koło 19stej nie wczesniej , musze z P sprawdzic czy wsio w porzadku maly potomek sie rozwija :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.